14 Mart 2013 Perşembe

2013 İlkbahar Yaz Modası: Siyah - Beyaz
 Siyah-beyaz beraberliğiyle tasarlanmış kıyafetler 2013 ilkbahar yaz sezonunda çok moda olacak. Bu moda kendini daha çok çizgili tasarımlar üzerinde gösterecek fakat bu benim görsellerimi seçerken siyah-beyaz çizgili parçalar bulucam diye paralanmamı gerektirmez. Ki paralanmadım da zaten. =)


2013 İlkbahar Yaz sezonunda birçok ünlü marka siyah beyaz çizgili gömlek, elbise, pantolon ve etekler tasarlamış. Görünen o ki elimizi sallasak siyah-beyaz kıyafetlere çarpacak.

   
 Sağda gördüğünüz arkadaş sezonun modasına
birçok bakımdan uymuş aslında, hem siyah-beyaz
kombinasyonu var hem de puantiye deseni.
,Ama suratına bakılırsa
kendisi halinden hiç memnun değil. Neyse, belki modaya
uygun kıyafetinden memnundur da başka bi
sıkıntısı vardır.

2013 ilkbahar yaz sezonunda siyah beyaz çanta modelleri de moda olacakmış. Üstü motifli, desenli, baklava desenli olan bu çantaların bazıları gerçekten güzel. Şöyle bir kombin güzel olabilir mesela: Beyaz gömlek, jean pantolon, beyaz ayakkabı ve de siyah beyaz bir çanta. Bu arada görsellere bakarken siyah-beyaz damalı kıyafetler de gördüm. Siyah ve beyazla renk blokları yapılarak tasarlanmış güzel bluzlar da var.
                                            
 Solda gördüğünüz elbiseyi tee ayak bileğine kadar uzun etekli,
kare veya V yakalı ve böyle kolsuz, kalın veya ince askılı gibi hayal ettim; öylesi daha çok hoşuma gitti. Veya bu uzun bir etek olacak, üstüne beyaz bir penye giyeceksin.  Kısacası soldaki görselde beğendiğim şey kumaşın deseni aslında, kalan kısmı bana hitap etmiyor. Fakat güzel elbise, mutlaka birlerine yakışacaktır; arkadaşa gayet de yakışmış mesela.

 Bütün zamanların klasiği olan siyah-beyaz kombinasyonu sezona damgasını vuracak gibi görünüyor sonuç itibariyle. Siyah ya da beyaz tek renkten yapılmış kalın ve havalı bileklikler bile var.  Yine bu 2 renkten yapılmış leopar desenli fularlarla da sade kıyafetlerinize hareket kazandırabilirsiniz. Görselleri itinayla seçmeye, modacıların 'çılgın' olduğu söylenerek şirin bir görüntü verilen ama bana bazen saçmasapan gelen hayal güçlerinden ortaya çıkan seyirlik ve kullanışsız kıyafetlerden çok, giyilebilir parçalar toparlamaya çalışıyorum. Umarım oluyordur. Güle güle giyin, iyi günlerde. =)


 
Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Mesajınız kısa bir süre sonra yayımlanacaktır.

Kuru Ciltler İçin Sandal Ağacı Maskesi

Sandal ağacı tozu ciltteki kuru, kaşıntılı yamaları ve pul pul görüntüyü tedavi etmek için mükemmeldir. Tahriş olmuş cildi rahatlatır ...