28 Mart 2014 Cuma

Erkek Blazer Ceket Modelleri

Blazer ceketlerle yapılan pantolon ceket kombinleri beyleri fena halde ilgilendiriyor sanırım, haklılar da; bu tarz ceketlerle kıyafetler oluşturmak aynı şeyi klasik ceketlerle yapmaktan daha kolay, olanaklar daha bol ve sonuçlar daha eğlenceli. Erkek blazer ceket modelleri kot, kadife ve kanvas pantolonlarla, kumaş pantolonlarla beraber giyilebiliyor ve içine de, bulunacağınız yere bağlı olarak ekose gömleklerden penye tişörtlere, balıkçı yaka kazaklara kadar pek çok üstü giyebiliyorsunuz. Yanda gördüğünüz bordonun açık bir tonundaki blazer beyaz gömlek, bej rengi pantolon ve beyaz mendille ne güzel durmuş de mi? Kravat rengi de şahane, ceketin renginin daha açığı. Ayakkabılar görünmüyor ama koyu bej rengi veya çok koyu olmayan bir kahverengi olabilir diye düşünüyorum. Siyah da olabilir sanırım. Ayakkabıyla uyumlu bir de kemer takıldı mı çok şık bir kıyafet olur. Böyle bir ceketin güzel tarafı; bunun altına siyah kot pantolon ve içine siyah veya gri tişört de giyebilirsiniz mesela. Ama klasik bir takım elbisenin ağır havalı ceketiyle olmaz, olsa da güzel olmaz.


Sağdaki mavi blazer ceket kombini yazlık erkek kombinleri için güzel bir örnek. Ceket beyaz gömlek ve pantolonla güzel bir kontrast oluşturmuş, mavi ve beyaz mendiller yakışmış, ayakkabıları yine göremiyoruz. Ne renk olabilirler diye beyin fırtınası yapıyoruz; mavi olabilir aslında; hatta nasıl bir şey olabilir diye bir iki tane de mavi erkek ayakkabı resmi ekleyeyim.Bej veya çok koyu olmayan kahverengi de olur galiba. Siyah ayakkabı-siyah kemer de kurtarır sanırım fakat ben olsam böyle aydınlık bir kombini siyahla koyultmam.                  Bej rengi erkek blazer ceket modelleri ile bahar ve yaz sezonunda çok güzel  kombinler yapabilirsiniz; yandaki arkadaşın yaptığı gibi mesela. Açık mavi gömlek, koyu mavi jean pantolon, kahverengi  kemer ve bej ayakkabılar; sonuçta nefis bir uyum. Dolabınızda tam olarak bu kombini yapacak parçalar olmayabilir tabii, o zaman siz de başka türlüsünü yapın. Kemer ve ayakkabılar siyah olabilir, böyle bir kemerle kahverengi ayakkabılar olabilir, mavi ayakkabılar giyebilirsiniz, bitmedi; aynı kombini kahverengi tonlarında kareli bir gömlekle yapabilirsiniz, altına kahverengi pantolon giyebilirsiniz. Tepeden tırnağa siyahlar giyip üstünüze bu renk blazer alabilirsiniz.Gömlek değil de güzel bir tişört giyebilirsiniz. 


Aşağıda size ilham verecek başka erkek kombinleri de görebilirsiniz. Ziyaretiniz için teşekkürler, yine bekleriz. Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Mesajınız kısa bir süre sonra yayımlanacaktır.

255 Fotoğrafla Ev Dekorasyonu Fikirleri (Chango & Co)

Bloga bir süre için sıklıkla dekorasyon konulu yazılar yazmaya karar verdim. Dünya tasarımcılarla dolu ve çok hoş, çok etkileyici şeyl...