25 Mart 2014 Salı

Yazlık Erkek Kombinleri

Yine göbeğim çatladı görsel beğenicem diye on yüz bin milyonlarca değerli ziyaretçilerim; iki gözüm önüme aksın ki canım çıktı yahu. O damgalı, bu kaşeli, şunu ben beğenmiyorum vs. Ha, benim beğendiğim yazlık erkek kombinleri resimlerini siz beğenecek misiniz o ayrı konu. Ben özen göstereyim de, beğendiremezsek canımız sağ olsun. Resim ararken erkek giyiminin giderek renklenip hareketlendiğini fark ediyorum doğal olarak, hakkaten çeşitlendikçe çeşitleniyor. Her yeni trende herkese hitap etmez tabii ama alternatif bol, x model uymazsa y model uyacaktır zevkinize.


Erkek kapri pantolon modelleri var yaz sezonunda giyebileceğiniz; günlük olarak şahane gider bunlar. Bakınız arkadaşlar baskılı penye tişörtle, ekose gömlekle, çizgili tişörtle falan giymişler; ayaklarında da spor ayakkabılar veya terlik var, gayet iyi olmuş. Sağdaki blazer ceketli kombinden kuşkuluyum sadece, o pek içime sinmedi. Renk uyumu gayet güzel, hatta mükemmel ama erkekte blazer ceketler şort veya kapri güzel durmuyor sanki. Ceketi çıkarsa veya ayağındaki şey pantolon olsa daha iyi olur gibi geliyor bana. Erkek giyimiyle ilgili görsellerde şort-blazer ikilileri var böyle ama, bu tek örnek değil.

Yazlık erkek blazer modelleri ve onlarla yapılmış pantolon ceket kombinleri de ekledim. Bunlar insanı terletmeyecek tiril tiril, ince kumaşlardan yapılmış şeyler ve hava ne kadar sıcak olsa da ceket giymek gerekebilir-işe giderken mesela. Veya bir partiye, bir nikaha-düğüne katılacak olursunuz, iş görüşmeniz vardır vs. Blazer ceketler erkekler için de, kadınlar için de güzel seçenekler; bunların düğünden cenazeye her türlü ortamda gideceğine dair bir söz olacaktı. Yandaki yazlık erkek kombinleri mesela; bol kesim rahat beyaz pantolonlar, baskılı tişörtler, 2 renkli beyaz ayakkabılar; şık ve iç açıcı görünüyorlar değil mi? Bir iş görüşmesi söz konusuysa böyle pantolonlar giymezsiniz de bunların altına daha resmi görünümlü kumaş pantolonlar ve düz renkli daha klasik ayakkabılar giyersiniz. İçinize de tişört değil gömlek mesela, gerekiyorsa kravat. Bu koyu mavi ve gri erkek blazer modelleri her renkteki kot pantolonlarla olur, başka renklerdeki kumaş pantolonlarla gider. Bu avantajlı ceket modelleriyle bir sürü kıyafetinizi tamamlayabilirsiniz.

Yazlık takım elbise modelleri de var aşağıda, değişik değişik kombinler var; buyurun fikir alın, bunun için hazırladım yazıyı. Hoşunuza gider, işinize yarar umarım.

Unutmadan; şunu da yani, eklemeyecektim ama kıyafetin görünümü hoşuma gitti. Aydınlık, canlı, ne bileyim ekleyeyim dedim. Fakat yemin ederim epey düşündüm; o nasıl bi bakış, nasıl artistik bir duruş öyle; daha bi doğal dursaydın daha iyi olmaz mıydı sayın kardeşim? Kaç hafta çalıştın o poz için yahu? Ba ba ba, duruşa bak!Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Mesajınız kısa bir süre sonra yayımlanacaktır.

255 Fotoğrafla Ev Dekorasyonu Fikirleri (Chango & Co)

Bloga bir süre için sıklıkla dekorasyon konulu yazılar yazmaya karar verdim. Dünya tasarımcılarla dolu ve çok hoş, çok etkileyici şeyl...