20 Nisan 2014 Pazar

Gap Erkek Pantolon Modelleri

Ekose gömlek, kahve tonunda spor bir pantolon ve spor ayakkabılar; işte Gap'ın erkeklere yönelik kombin önerilerinden biri ve gayet de güzel görünüyor. Gap erkek pantolon modelleri arasında günlük hayatta, seyahat sırasında, tatilde giyebileceğiniz spor kesim pantolonların yanı sıra klasik erkek pantolon modelleri de var. Farklı renk ve modellerdeki bu pantolonlarla ilkbahar-yaz sezonunda birbirinden şık pantolon-tişört veya pantolon gömlek kombinleri yapabilirsiniz.

Pamuklu kumaştan yapılmış düşük bel, düz paça bir yeşil erkek pantolon modeli geliyor şimdi de. Yeşilin açık, güzel bir tonu bu; adı da 'küf yeşili' imiş.Önde ve arkada cepleri olan bu fermuarlı ve düğmeli pantolon bacak boyunca düz bir şekilde iniyor.


Gap'ın bej erkek pantolon modelleriyle yapılmış bir kombinde sıra. Pantolon koyu renk kareli bir gömlekle giyilmiş; kahverengi kemer ve beyaz tabanlı, 2 renkli kahverengi ayakkabılarla çok güzel yakışmış.

Pantolon seçerken nelere dikkat etmeniz gerektiği konusunda birkaç bilgi de verelim, konsepte uyar: Kiloluysanız bol ve geniş kesimli pantolonlara yanaşmayın, düz paça pantolonlar sizin için daha uygun olur. Boyunuz ve özellikle de bacaklarınız kısaysa bol kesim pantolonlar, duble paça olanlar ve pileli pantolon modelleri size göre değildir. Bu şartlarda paça boyu kısa olan pantolonlardan da uzak durmalısınız. Pantolonunuz aşırı dar veya bol olmamasına ve ceplerinin açılıp gerilmemesine dikkat edin.

Gap erkek pantolon modelleri ile yapılmış kombinlerle devam edelim; spor kesim bir gri pantolon modeli geliyor şimdi. Onu kamuflaj desenli erkek pantolon modellerini seven beylere hitap edebilecek bir parça takip ediyor.


Sırada gri erkek pantolon modelleri, siyah pantolonlar, maviler falan var. Serin havalarda bu pantolonlarla pantolon ceket kombinleri de yapabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Mesajınız kısa bir süre sonra yayımlanacaktır.

Sottero and Midgley Gelinlik Modelleri 2019 ("Bardot" Gelinlik Koleksiyonu)

Hem romantik bir havası olan, hem de benzersiz karmaşık detaylarıyla patlayan bir gelinlik koleksiyonu arıyorsanız bu yazıya konu olan ...