24 Nisan 2014 Perşembe

Kahverengi Erkek Pantolon ModelleriTepedeki ekose erkek ceket modelinin açıklamasını yaparak başlamak istiyorum söze; alttaki kahverengi erkek pantolon kombinini tamamlamak için buldum ben onu.Pantolonlu resmi ekleyip yazıya başlıycaktım ki 'bunun üstüne nasıl bir ceket güzel olur?' diye düşüneceğim tuttu. Fena olmamış ama di mi?Siyah kravatı görmezden geliverin; alttaki kahve beyaz kombinle o kravat olmaz, düz kahve bir şey lazım. Başka pantolon ceket kombinleri görmek isterseniz şu yazımıza göz atabilirsiniz ayrıca.
Kahverengi pantolonla beyaz ceket olmuş mu-olmuş ama böyle bembeyaz değil de kırık beyaz, bej veya krem rengi bir gömlek de olabilirdi Pantolonun rengi çok koyu, o yüzden bu kadar beyazlık pek iyi durmamış sanki.. O renk bir pantolonla şöyle bir kombin de olur; kahverengili ekose gömlek ve bej rengi blazer. Kemer, pantolon ve ayakkabının müthiş uyumuna da dkkatinizi cımbızlamak isterim.

Aslında bu yazıyı sadece bilinen firmaların kahverengi pantolonları üzerinden yapacaktım ama istediğim kadar-istediğim özelliklerde resimler bulamadım. Çok kapsamlı aransa bulunur ama o da bir sürü zaman alır. Ortaya karışık bir şey yaptım ben de; markaların ürünleri de var internetten rastgele seçilmiş görseller de.

 Şimdi 2 adet kahverengi Beymen erkek pantolon modeli geliyor. Biri klasik  kesim, boru paça, cepli bir keten pantolon;  diğeri yünlü kumaştan yapılmış. Her ikisinde de koyu kahveyle açık mavinin                birbiriyle gayet güzel uyum sağlayan renkler olduğunu görüyoruz. Onları ekose gömlekle yapılmış spor stilde, müthiş uyumlu bir kombin takip edecek. Hardal rengi blazer güzel olurdu bununla. Tepesine konduracaktım bir tane ama içime sinen bir resim bulamadım. Mudo erkek ceket modelleri arasından bir yeşil erkek blazer kestirdim gözüme ama, onu koyucam. Yeşil de olur gibi.Sırada kahverenginin farklı tonlarıyla yapılmış Gap erkek pantolon modelleri arasından seçtiğim iki örnek var: 


Şimdi de Zara erkek pantolon modellerinden biri geliyor. Fakat 'Zara (veya x marka) ne yaparsa iyidir' diye bir şey yok tabii; bence bu siz bu kadar koyu bir kahverengiyi siyahla kombinlemeyin. Sütlü kahve, koyu bej-açık kahve gibi renkler eyvallah; ama bu ton siyahla güzel olmuyor. 


Kahve-haki karışımı bir Mango erkek pantolon modeli indirmişim bir de:Geriye internetten seçip seçip indirdiklerim kaldı. Buyurun, aşağıdalar:

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Mesajınız kısa bir süre sonra yayımlanacaktır.

Kuru Ciltler İçin Sandal Ağacı Maskesi

Sandal ağacı tozu ciltteki kuru, kaşıntılı yamaları ve pul pul görüntüyü tedavi etmek için mükemmeldir. Tahriş olmuş cildi rahatlatır ...