23 Nisan 2014 Çarşamba

Kübra Tekin Tesettür Elbise Modelleri 2014

İsmini dün internette dolanırken gördüğüm bir tasarımcının modellerini tanıtıcam size şimdi. Birkaç isim daha not ettim hatta, başka bir şey ararken denk düştü, iyi de oldu; bu tip kıyafetler arayan ziyaretçilere faydası olur sanırım.

Kübra Tekin tesetttür elbise modelleri; konumuz bu. Kendisinin bir çiçek desenli elbise tasarımıyla başladık gördüğünüz gibi, peki neyle devam edelim? Şifon kumaştan yapılmış, içi ve kolları astarlı bir leopar desenli elbise modeliyle devam edelim. Belki başını kapatan bir kadınsınız, belki başı kapalı olmayan ama dökümlü, kapalı elbise modellerini tercih eden birisiniz; her halükarda bu elbiseler size hitap edecektir. Her kadın, daha doğrusu herkes kendi tarzında şık giyinmek ister; Kübra Tekin'in elbiseleri bu mantıktan hareketle hazırlanmış. Kendisi kapanmaya karar verdikten sonra piyasada bu kategoride bir açık olduğunu fark etmiş ve o açığa çalışmış. Güzel şeyler de çıkmış ortaya.


Kübra Tekin tesettür abiye modelleri diye bir şey de var, onlardan birkaç tanesini sergileyelim şimdi de. Sünnet annesi elbise modelleri arayanlara hitap edebilir.

Kübra Tekin tesettür elbise modellerini tasarlarken şöyle düşünmüş: Kapalı kıyafetleri tercih eden kadınlar için içine nasıl bir bluz veya üstüne nasıl bir hırka almaları gerektiğini düşünmeden giyip çıkıverecekleri elbiseler tasarlayayım. Bir de piyasadaki modellerinin çoğunun fazla şıkır şıkır olduğunu fark etmiş ve mesela çalışan kadınların da giyebileceği daha kullanışlı, sade, modern ve şık modeller üretmeye karar vermiş. Tasarladığı elbiselerin kolları uzun, yakaları kapalı, vücuda sımsıkı oturmuyorlar ve böylece onları uygun bir çift ayakkabı ve başınız örtüyorsanız bir de eşarpla tamamlamanız yeterli oluyor. İşte sizin için seçtiğim diğer modeller:

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Mesajınız kısa bir süre sonra yayımlanacaktır.

Thelma ve Louise (1991)

ABD yapımı Türü : Macera, suç, dram Süresi : 2 saat 9 dakika