16 Nisan 2014 Çarşamba

LTB Erkek Pantolon Modelleri 2014

Modern ve rahat tasarımlarıyla başta gençler olmak üzere büyük bir kitlenin beğenisini kazanan LTB'nin koyu gri renkli bir pantolonuyla açıyoruz programı. Açık mavi gömlek,gri-siyah spor ayakkabılar, saat ve bileklik de siyah; çok güzel bir kombin. LTB erkek pantolon modelleri arasında spor tarzda giyinmeyi seven erkekler için daha pek çok model var. Erkek yırtık kot pantolon modelleri var örneğin, güzel bir bordo erkek pantolon modeli var. Hatta şimdi onu ekleyeyim. Kot veya kanvas kumaştan yapılmış olan bu pantolonların dar, normal ve rahat kesim modelleri var; vücut biçiminize ve zevkinize göre istediğinizi seçebilirsiniz böylece. LTB mağazalarında kıyafetlerinizi tamamlayacak erkek kemer ve çorap çeşitleri de bulabilirsiniz.


LTB erkek kot pantolon modelleri büyük bir çeşitlilik arz ediyor; mavinin en uçuğundan laciverde kadar giden kot pantolonların yanı sıra siyah ve gri erkek kot pantolon modelleri de mevcut. Bu spor pantolonlarla pantolon ceket kombinleri yapmak isterseniz LTB erkek ceket modellerine bir göz atın. Sitede gezinirken bej rengi, haki, hardal rengi ve siyah erkek blazer modelleri gördüm; hatta bir iki tanesini seçtiğim resimlerin tepesine kombin önerisi niyetine indireyim dedim ama tek ceket resmi bulamayınca vazgeçtim. Zaten bir şeylerle kombinlenmiş olarak vermişler.

Kot pantolonlardan birkaç örnek verelim şimdi. Canlı renklerde ekose gömlek, jean pantolon ve koyu mavi erkek ayakkabı ile yapılmış bir kombin var, o gelsin. Bir tane de bol kesim kot pantolon indirelim.


LTB erkek pantolon modelleri sergimizde sırada bir bej  erkek pantolon modeli var. Taşlanmış bunun kumaşı sanırım, altına da pantolondan çok daha koyu bir bej tonunda ayakkabı giydirmişler çok güzel olmuş.


Saydım, 9 resim daha var. Şimdi ben gidiyorum, onlar geliyor:

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Mesajınız kısa bir süre sonra yayımlanacaktır.

3 Malzemeli Ev Yapımı Kolajen Maskesi (Şems Arslan)

1970 Bakü doğumlu kimya mühendisi, cilt, epilasyon ve güzellik uzmanı Şems Arslan 2009'dan bu yana çeşitli TV kanallarında güzelli...