23 Nisan 2014 Çarşamba

Pronovias 2014 Gelinlik Modelleri / Pronovias City 2014

Pronovias 2014 gelinlik modelleri arasındaki turumuza Pronovias City 2014 koleksiyonu ile devam ediyoruz. Şöyle bir bakınca bu koleksiyonun özelliği sade gelinlik modellerinden oluşuyor olması gibi görünüyor. Son derecede şık taş işlemeli gelinlik modelleri var, tek omuz gelinlikler ve birkaç tane de kısa gelinlik modeli.Havası gayet yerinde olan bu gelinliklerin ortak özelliği daha çok dar kesim, akıcı kumaşlardan yapılmış uçuş uçuş modeller olmaları.Belli ki böyle çok kabarık, çok gösterişli gelinliklerden hoşlanmayan modelleri tercih eden gelin adayları için tasarlanmış. Çok güzel Helen tarzı gelinlik modelleri var aralarında, şimdi bir tanesini ekliycem. İşte dekoltesinin üst kısmındaki zarif bordür dışında bir süsü olmayan ama asaletli duruşuyla 'ben buradayım!' diyen bir gelinlik geliyor.

Pronovias gelinlik modelleri için şöyle bir şey söylemek mümkün: Diyelim ki bir gelinliğin modeli hiç de size hitap etmiyor ama yine de malzemenin ve dikimin kalitesi, modelin duruşu şöyle bir gözünüzü alıyor. Bu ünlü İspanyol firmasının mağazalarını istediğiniz zaman ziyaret edebilirsiniz tabii ama özel bir ilgi görmeyi, markanın danışmanlarından birinin kendini size adamasını istiyorsanız randevu almanız gerekiyor. Randevu almak için mağazaya telefon edebilir veya Pronovias'ın web sitesindeki formu doldurabilirsiniz.

Şimdi sizi Pronovias 2014 gelinlik modelleri arasında yer alan bir V yaka gelinlik modeliyle tanıştırıciim. Arkadaşın, gelinliğin demek istiyorum; adı Remo. Kendisinin bele kadar gelen kısmında aralarına minik taşlar yerleştirilmiş ipliğe benzeyen işlemeleri var, bunlar beldeki kuşaktan sonra birbirine girip birtakım şekiller oluşturuyor, sonra yine seyrek iplikler halinde aşağıya iniyor. Tek omzunun üstünde de bir çiçek var galiba. 'Galiba' diyorum çünkü model elini tutmuş tam oraya koymuş, iyi göremedim. Bu modelin bu işleme biçimi, nasıl tanımlanırsa artık; bana çok şahane göründü. O nasıl şeydir öyle? Bazı modellerin yanında modeli tanıtan cümleler var ve onlara bakarak daha düzgün bir şeyler yazabiliyorum ama bu koleksiyonda öyle bir durum olmadığından benim bölük pörçük cümlelerime kaldık. İdare edicez artık n'apalım. Ve işte Remo:


Pronovias'ın 2014 koleksiyonundan başka modeller de görmek isterseniz Pronovias Dreams 2014 koleksiyonu için şu yazıma, Pronovias Fashion 2014 koleksiyonu için de şu yazıma göz atabilirsiniz. 

City 2014'ün diğer modelleriyle tanışmanızın zamanı geldi artık. Buyurun, hepsi aşağıda: 
















Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Mesajınız kısa bir süre sonra yayımlanacaktır.

Sivilceler İçin Yulaf ve Bal Maskesi

Yulaf ezmesi antioksidanlardan yana zengindir, iltihap karşıtı etki yapar ve birçok dermatolojik rahatsızlığın giderilmesine yardımcı olur. ...