18 Nisan 2014 Cuma

Pronovias Gelinlik Modelleri 2014 / Pronovias Fashion 2014


Üzerinize afiyet Pronovias 2014 yılı için epeyce koleksiyon hazırlamış sayın ziyaretçi; bi 8-10 tane var galiba. Bi ondan bi bundan seçeceğime her koleksiyon için ayrı yazmaya karar verdim. Bir kısmını siteme, bir kısmını bloğuma bölüştürürüm diye düşündüm. Bu yazı için seçtiğim modeller Pronovias Fashion 2014 koleksiyonundan. Girişi bürümcük kumaştan dikilmiş, askılarında değerli kumaşlar kullanılmış bir sırt dekolteli gelinlik modeliyle yapıyoruz. Bu güzel şeyin hakkını vermek istiyorsanız düğünden önce dekolte ve sırt bakımınıza ayrı bir özen göstermeniz gerekecek. Pronovias 2014 gelinlik modelleri arasında daha birçok şahane parça var, onlara geçelim şimdi.
Yukarıda gördüğünüz ipek bürümcük gelinlik zarif dökümü, V yakalı korsajı ve üst kısmındaki floral işlemeleriyle romantik veya bohem tarzı gelinlik arayan gelin adayları için çok güzel bir alternatif. Dirseğe kadar inen karpuz kollarıyla çok hoş görünen bu gelinliği beğendiniz-beğendiniz; beğenmediniz-sorun değil, daha çok model var.

Pronovias gelinlik modelleri turumuzda sıra sırt dekoltesi chantilly dantellerinden yapılmış bir V yaka gelinlik modelinde. Bu reglan kollu krep saten gelinliğin bel kısmında değerli kristal taşlarla gümüş ve beyaz taşlardan yapılmış işlemeli bir kemer bulunuyor.


Pronovias 2014 gelinlik modelleri arasında kaliteli, şık ve klas bir gelinliğe ayıracak bütçesi olanlar için muhteşem alternatifler bulunuyor. Sırada güzel bir tül balık etek gelinlik modeli var. Gümüş ve sedef değerli taşlarla işlenmiş bu güzel gelinlik ince ve düzgün bir vücudu olan gelin adaylarını nefes kesici bir güzelliğe büründürecek İşte geliyor:


Bunlar sadece bir tek koleksiyondan seçtiğim parçalar ve onların da hepsi değil...diyeyim siz çeşidin bolluğunu anlayın. O derece yani. Daha bolerolu gelinlik modelleri var, askılı gelinlikler, straplez gelinlik çeşitleri vesaire. Onlarla baş başa bırakayım ben sizi, doya doya seyredin.Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Mesajınız kısa bir süre sonra yayımlanacaktır.

Sivilceler İçin Yulaf ve Bal Maskesi

Yulaf ezmesi antioksidanlardan yana zengindir, iltihap karşıtı etki yapar ve birçok dermatolojik rahatsızlığın giderilmesine yardımcı olur. ...