8 Mayıs 2014 Perşembe

Anneler Günü Hediye Seçenekleri 2014


Söz konusu hediye almak olunca alternatif o kadar çok ki değerli ziyaretçi; insan aklına gelen her şeyi sunmaya kalksa bu yazı ancak akşama biter. Halbuki benim 1 saat sonra falan evden fırlamam lazım. Yine de Anneler Günü hediye seçenekleri kategorisine girebilecek epeyce resim toparladım. Bir kısmını markaların ürünleri arasından seçtim; bir kısmını rastgele. Sarar ürünleri arasından seçtiğim birkaç parçayla başlıyorum. Sarar'ın çok güzel desenleri olan ipek eşarpları, anahtarlıkları, zarif çantaları arasında annenize layık bir şeyler bulabilirsiniz.
Mango ürünlerinden seçtiğim birkaç parçaya geçelim şimdi:Sırada Beymen Collection hediyelik eşya kategorisinden seçtiğim anneye hediye alternatifleri var. Kaliteli ve şık Amerikan servisler, dekoratif mumluk modelleri, floral desenli kupa veya tabak setleri Beymen'deki alternatiflerin küçük bir kısmı sadece.

Güzel bir inci kolye ile de sevindirebilirsiniz annenizi, veya bohem tarzı takıları seven bir anneniz varsa bir çift sallantılı etnik küpe almayı düşünebilirsiniz. İşte size birkaç model:
Mudo Anneler Günü hediye seçenekleri arasında da çok güzel alternatifler var. Dekoratif yastık modelleri, mücevher kutuları, giyim eşyaları, zarf çantalar, başucu sürahileri, dekoratif buketler, yağlı boya tablolar...Ve Zara ürünleri arasından birkaç fikir:Klasörde ortaya karışık birkaç resim kaldı, onları da ekleyip çekileyim ben artık. Size iyi seyirler.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Mesajınız kısa bir süre sonra yayımlanacaktır.

Georges Hobeika Gelinlik Modelleri (2020 İlkbahar Yaz)

Georges Hobeika 2020 gelinlik koleksiyonu en lüks kumaşlardan dikilmiş, göz alıcı işlemeler ve dantel, değerli taş ve boncuk detaylarıy...