27 Ağustos 2014 Çarşamba

Sürpriz Evlilik Teklifi Nedir, Nasıl Yapılır?

Evlenme yolunda ilerleyen çiftlere yönelik yeni nesil bir trendden söz etmek istiyorum size sayın on yüz binlerce ziyaretçilerim; bu yazımız sürpriz evlenme teklifi organizasyonları hakkında olacak. Bu tarz şeyler yapmayı iş edinmiş olan firmaların hazırladığı şık ambiyanslar sayesinde sevgilinize hiç unutmayacağı bir evlenme teklifi yapabilirsiniz. Sürpriz evlilik teklifi genel bir isim ve bunun bir sürü alt başlıkları var; kumsalda evlilik teklifi şeklinde olanı var mesela, teknede evlilik teklifi var, helikopterde, yunusların gösteri yaptığı bir mekanda, şık restoranlarda yapılan sürprizler var.


2 taraf için de karlı bir durum bu; organizsyonu hazırlayan firmanın çalışanları başkalarının mutluluğuna tanık olmanın tadını çıkarır ve para kazanırken siz de sevgilinizle olan anılarınız arasına bir unutulmaz evlenme teklifi sahnesi eklemiş oluyorsunuz. Kuşkusuz kendiniz de böyle bir sürpriz hazırlayabilirsiniz fakat kumsal vb. mekanların ayarlanmasıydı, helikopter kiralanmasıydı, lazerdi, fenerdi, mumdu, gökyüzüne ışıklarla yazı yazdırmaktı, yüzüğünüzü melek kostümü giymiş birinin getirmesiydi, sahilde süslü bir çardak hazırlanmasıydı; böyle bir sürü detay var ve bu tip dört başı mamur bir teklif yapmak istiyorsanız profesyonellerden yardım istemek lazım. Diyelim ki sinemada  veya helikopterde evlenme teklifi yapmak istiyorsunuz, organizasyon şirketlerinin yaptıkları iş dolayısıyla birçok bağlantıları oluyor ve böyle şeyleri sizin yapabileceğinizden çok daha kolay bir şekilde hallediyorlar.


İstanbul'da yaşıyorsanız şehrin şık mekanlarında sürpriz evlilik teklifi organizasyonları yaptırabiliyorsunuz; Çırağan'da evlenme teklifi; Kız Kulesi'nde, Sheraton'da evlenme teklifi; böyle bir sürü seçenekler var. Firmaların hazır paketleri var ama sizin istekleriniz öncelikli tabii; tecrübeli organizatörler imkanlarını ve bağlantılarını her şeyin sizin hayal ettiğiniz şekilde olması için kullanacaklardır. Onların adına konuşmuş oluyorum ama böyle olması lazım.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Mesajınız kısa bir süre sonra yayımlanacaktır.

Ayvalık Asmalı Bahçe

Ayvalık'ta tatil yapanlara küçük, serin, sade ve keyifli bir mekandan söz etmek istiyorum bugün. Ayvalık Asmalı Bahçe sıcak günlerd...