2 Ekim 2014 Perşembe

Düğün Masa Süsleme FikirleriEvlilik teklifi yapıldı, muhatabı tarafından kabul edildi, aileler arası görüşmeler tamamlandı ki o da ne? =( Tam bu başlangıcı nikah günü alındı, düğün hazırlıkları başladı, salon seçildi ve düğün masa süsleme örneklerine göz atma zamanı geldi...gibi bir şeylere bağlayacaksınız ki masanıza yepisyeni bir bilgisayar koymanıza sayılı günler kalmışken idareten kullanmakta olduğunuz emanet bilgisayarın güncelleme yapacağı tutuyor. Bir de 'bilgisayarınızı kapatmayın' diye bir nevi tehdit ediyor. =( Hayır, kapatırım, gece yatacağım sırada da tutturdu bunu, kapattım yattım ama belli ki yine karşıma çıkacak.


Kendi bilgisayarım ölmüş zaten, siparişlerim var, bunun da küsüp bozulması hiç işime gelmez.Kalktım ilerleyen saatlere bıraktığım birkaç işi yaptım n'apiim, bu da güncellendi o arada, kapattı çenesini çok şükür. Şimdiye yazı biterdi yoksa. =( Neyse, konuya dönüp birkaç masa süsleme örneği ekleyeyim bari.


İşi bilenler düğün mekanını, konseptini, sizin isteklerinizi dikkate alarak çiçeklerle, kadehlerle, taşlarla, mumlarla masa süsleme yapıyor ve ortaya şahane düğün masaları çıkartıyorlar. Öyle güzel masa sandalye süsleme örnekleri var ki resimlerine bir dalsanız kolay kolay çıkamazsınız herhalde.
Bu zevk ve yaratıcılık gerektiren bir iş, aklınıza bile gelmeyecek nesneler allanıp pullanıp masa süsleri haline getiriliyor mesela.  Eliniz böyle şeylere yatkınsa kendiniz de bir şeyler icat edebilirsiniz.


Düğün töreninizde çok güzel bir gelin olmayı istediğiniz gibi konuklarınızın güzel bir mekanda, şık masalarda keyifli saatler geçirmelerini ve davetten memnun ayrılmalarını da istersiniz. Düğün masa süsleme örneklerine bakmak size bu konuda fikir verecektir.  Vintage masa süsleme örnekleri var, romantik masa süsleme uygulamaları var, bir plaj düğünü söz konusuysa deniz kabukları vb. objeler kullanılsın isteyebilirsiniz, her tarafı çiçekler sarsın isteyebilirsiniz; hepsi mümkün - ve daha fazlası da.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Mesajınız kısa bir süre sonra yayımlanacaktır.