2 Ekim 2014 Perşembe

Düğün Masa Süsleme FikirleriEvlilik teklifi yapıldı, muhatabı tarafından kabul edildi, aileler arası görüşmeler tamamlandı, sıra düğün tarihini ve ilgili detayları belirlemeye geldi. Bu noktada düğün masa süsleme örneklerine bakmak isteyeceksiniz muhtemelen ve bakarken biraz kafanız karışacak, çünkü öyle muhteşem fikirler var ki. Özenle seçtiğim düğün masası dekorasyonu alternatiflerinin hoşunuza gideceğini ve karar vermenize yardımcı olacağını umuyorum.
İşi bilenler düğün mekanını, konseptini, sizin isteklerinizi dikkate alarak çiçeklerle, kadehlerle, taşlarla, mumlarla masa süsleme yapıyor ve ortaya şahane düğün masaları çıkartıyorlar. Öyle güzel masa sandalye süsleme örnekleri var ki resimlerine bir dalsanız kolay kolay çıkamazsınız herhalde.
Bu zevk ve yaratıcılık gerektiren bir iş, aklınıza bile gelmeyecek nesneler allanıp pullanıp masa süsleri haline getiriliyor mesela.  Eliniz böyle şeylere yatkınsa kendiniz de bir şeyler icat edebilirsiniz.


Düğün töreninizde çok güzel bir gelin olmayı istediğiniz gibi konuklarınızın güzel bir mekanda, şık masalarda keyifli saatler geçirmelerini ve davetten memnun ayrılmalarını da istersiniz. Düğün masa süsleme örneklerine bakmak size bu konuda fikir verecektir.  Vintage masa süsleme örnekleri var, romantik masa süsleme uygulamaları var, bir plaj düğünü söz konusuysa deniz kabukları vb. objeler kullanılsın isteyebilirsiniz, her tarafı çiçekler sarsın isteyebilirsiniz; hepsi mümkün - ve daha fazlası da.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Mesajınız kısa bir süre sonra yayımlanacaktır.

Carla Ruiz Abiye Modelleri 2019

Daha yeni bir yazı ekledim bloga ama canım bir de moda yazısı yazmak istedi. Oraya baktım, buraya baktım ve karar verdim; Carla Ruiz 201...