20 Kasım 2014 Perşembe

Beyaz Köşe Takımı Modelleri
Dekorasyonda beyaz renkli mobilyalar kullanmak insanların gözünü pek korkutmuyor, çünkü günümüzde beyaz koltuk takımı modelleri silinebilir kumaşlardan imal ediliyor. Fermuarlı minder kılıfları da bir başka kolaylık, bunları kolayca çıkarıp yıkayabiliyorsunuz. Seçiminizi beyaz köşe takımı modelleri arasından yapmak isterseniz ister devasa büyüklükte bir salonunuz olsun ister standart apartman dairesi salonu boyutlarında; mekanınıza uygun köşe takımları bulabiliyorsunuz. Modellerin çeşitliliği arttıkça dekorasyon yapmak da daha zevkli hale geliyor, tek mesele birçok güzel parça arasından bütçeye ve zevke uygun  bir şeyler seçebilmekte.


Siyah beyaz salon dekorasyonu yapmayı düşünüyorsanız piyasada bu renkte köşe takımları bulmanız da mümkün. Böyle bir takımı duvarları, tavanı ve zemini açık renkli olan salonunuza yerleştirip önüne siyah bir halı serer ve etrafına da birkaç siyah renkli dekoratif aksesuar yerleştirirseniz ortaya güzel bir görünüm çıkar. Ayaklı bir siyah lamba, açık renk arka planla kontrast teşkil edecek güzel bir siyah TV ünitesi mekanın monoton ve göz yoracak kadar aydınlık bir görünüm almasını engeller. Seçtiğiniz beyaz köşe takımı biraz renkli görünsün istiyorsanız üstüne rengarenk yastıklar yerleştirebilirsiniz. Mekanda beyazın çok hakim olmasını tercih etmiyorsanız köşe takımınızın etrafına birkaç tane renkli koltuk veya puf yerleştirme yoluna da gidebilirsiniz. Halı, perde ve sehpa gibi parçaları da titizlikle seçtiğiniz zaman keyifle vakit geçireceğiniz, misafirlerinizi zevkle ağırlayacağınız güzel bir salonunuz olur.

Dekorasyon kategorisindeki diğer yazılarımıza da bekleriz.  Ev ofisi dekorasyonu hakkında yazdık mesela. Country tarzı dekorasyon konulu bir yazımız var, o da fena olmadı.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Mesajınız kısa bir süre sonra yayımlanacaktır.

Beymen Mağazalarından Anneler İçin Seçkin Hediyeler

2018 Anneler Günü ne zaman biliyor musunuz? Az önce bakıp öğrendim;  13 Mayıs 2018 Pazar günü. 20 gün bir şey kalmış yani, öyleyse An...