22 Ocak 2015 Perşembe

Klasik Dresuar ve Konsol Modelleri

Klasik dekorasyon tarzını sevenlerden misiniz? Öyleyse Cassoni Mobilya'dan seçtiğim klasik dresuar ve konsollar size şirin gelebilir. Kenarları altın varaklı koyu kahverengi bir konsol takdim edicem şimdi size, yarım ay biçiminde ve bir sürü çekmecesi var. Klasik tarzda döşenmiş olan evinizde antre dekorasyonu için kullanabilirsiniz böyle bir parçayı mesela. Üstündeki altın varak ayna uyumlu durmuş ama bana kalsa böyle yuvarlak hatlı bir mobilyanın üstündeki ayna da oval falan olmalıydı.


Şunun ayaklarındaki işçiliğe bakar mısınız?


Bu Fransız tarzı aynalı dresuar da 'Klasik dekorasyon seviyorum evet, ama çok ağır ve süslü püslü de olmasın mobilyalarım' diyenler için.


Bu mermer tablalı zarif dresuarın ayaklarının üstünde kuş figürleri var. Ön - orta ayağının dibindeki ferforje süsleme de güzel görünüyor. Bu tarz eşya ve mobilyaları sevin veya sevmeyin, işçiliği takdir etmemek mümkün değil. Amma uğraşmışlar.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Mesajınız kısa bir süre sonra yayımlanacaktır.

Stephanie Allin Gelinlik Modelleri 2019 (Love Stories)

Love Stories (Aşk Mektupları) ismini vermiş Stephanie Allin 2019 gelinlik modellerini sergilediği koleksiyonuna. Ünlü tasarımcı g...