18 Ocak 2015 Pazar

Sevgililer Günü Hediyeleri: Sihirli Yumurta


14 Şubat'ta partnerine güzel bir Sevgililer Günü hediyesi almak isteyenlerin karar vermek için daha 28 günleri var. Ama bir yandan da zaman akıp geçiveriyor ve hediye seçme işini son zamanlara bırakmak sıkıntı yaratabilir. Size hoşunuza gidebilecek bir alternatif teklif edicem bu yazıda; sihirli yumurta. Daha doğrusu yumurtalar; çünkü farklı renk ve modellerde çeşitler var. Yumurtaya gerektiği gibi baktığınız takdirde içinden çıkan fasulye büyüyüp gelişiyor ve üstünde sevgi sözleri yazan bir fasulyeye dönüşüyor.


Fiyat bilgisi ve detaylar için tıklayın: Magic egg - Sihirli yumurta.Üzerlerine farklı yüz ifadeleri çizilmiş olan bu renkli yumurtaların üstünde 'I miss you, I love you, I kiss you' gibi sözler yazan bir çiçeğe dönüşmesi için yapılması gereken şeyler bunlar:

Sihirli yumurtanın tepesini hafifçe kırarak çıkartıyor ve altındaki sızdırma deliğini açıyorsunuz.

Sonra yumurtayı sallayıp içindeki ufak fasulyenin dışarı çıkmasını sağlıyorsunuz.

Toprağı tamamen ıslak hale getirene kadar suladıktan sonra güneşli ve iyi havalandırılan bir yerde muhafaza ediyor ve toprağını devamlı ıslak tutuyorsunuz. Bu arada günde en fazla 1 kere sulamanız gerekiyor.

Bunları dikkatle yaparsanız 7 ila 10 gün sonra emeklerinizin karşılığını almaya başlıyorsunuz. Önce filizlenme görülüyor, sonra da yumurta çiçek açmaya başlıyor.Filiz yeşerdikten sonra da yumurtayı beslemeyi sürdürüyorsunuz.Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Mesajınız kısa bir süre sonra yayımlanacaktır.

Kuru Ciltler İçin Sandal Ağacı Maskesi

Sandal ağacı tozu ciltteki kuru, kaşıntılı yamaları ve pul pul görüntüyü tedavi etmek için mükemmeldir. Tahriş olmuş cildi rahatlatır ...