26 Şubat 2015 Perşembe

Çırağan Sarayı'nda Evlenme Teklifi Paketleri


Organizasyon firmalarının hazırladığı sürpriz evlilik teklifi paketleri yazılar, videolar, reklamlar sayesinde gitgide daha çok tanınıyor. Bu yazıda Çırağan Sarayı'nda evlenme paketleri hakkında bilgi vericem on yüz binlerce ziyaretçilerimize. Kız arkadaşınıza görkemli bir tarihi yapıda hiçbir zaman unutmayacağı bir evlilik teklifi yapmak, onu şaşırtmak, gözleri sürprizin keyfinden ışıl ışıl parlayarak 'Evet!' demesinin keyfini çıkarmak istiyorsanız bu paketleri gözden geçirmenizi tavsiye ederim.

İşte paketlerden birinin içeriği:

- 2 kişilik romantik bir akşam yemeği (Çırağan Sarayı'nın içinde bulunan ve dünyanın sayılı restoranlarından biri olan Tuğra Restoran'da)

- Özenle dekore ediliyor bu masa tabii; romantik objelerle süsleniyor, üstüne 1 buket gül veya güzel bir aranjman yerleştiriliyor vesaire.

- Masadaki menü de herhangi bir menü değil, çiftin isimlerine özel olarak basılıyor. Bugünü belgeleyen fotoğraf, video gibi anılar da olacaktır ama bu da güzel bir hatıra, de mi?

Bu yukarıdaki paket Çırağan Sarayı'nda evlilik teklifi paketlerinin en az detaylı olanı, daha detaylı ve renkli organizasyonlar da var. İşte onlardan biri:

- Yukarıdaki yemeğin sonrasında 1 saatlik Boğaz turu (Fenerlerle, tüllerle süslenmiş bir yatla)

- Yatta özel olarak hazırlanmış, sandalyeleri şıkır şıkır giydirilmiş, itinayla süslenmiş bir masa ve üstünde birtakım ikramlıklar.

- Kız arkadaşınıza söylemek istediğiniz sözlerin ve teklifinizin Boğaz Köprüsü'nün altında belirmesi (Bunu lazer cihazıyla yapıyorlar)

- Volkan patlatılması, fotoğraf çekimi

 Şöyle bir şey de mümkün:

- Tuğra Restoran'da akşam yemeği

- Yemekten sonra Çırağan Sarayı'nın bahçesinde özel olarak süslenmiş bir bankın çevresinde muhtelif aksiyonlar;  balonlu bir gösteri, üstünde evlenme teklifi sözleri yazılan bir pankart açılması vb.

Akşam yemeği - Boğaz turu ve Çırağan'da Boğaz manzaralı bir odada 1 gece konaklamalı bir programı da tercih edebilirsiniz.

Ayrıca sürpriz anında bir kemancının çift için müzik yapması, evlilik yüzüğünün özel bir kostüm (Melek kostümü gibi) giymiş bir animatör tarafından takdim edilmesi, profesyonel fotoğraf ve / veya video çekimi gibi alternatifler de var.2 yorum:

  1. Merhaba, blogunuzu çok beğendim ve takibe aldım banada bekliyorum sevgiler. http://feracelihanimkiz.blogspot.com.tr

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Teşekkür ederim iltifat için. Ben de sizi takibe aldım.

      Sil

Mesajınız kısa bir süre sonra yayımlanacaktır.

Ayvalık Asmalı Bahçe

Ayvalık'ta tatil yapanlara küçük, serin, sade ve keyifli bir mekandan söz etmek istiyorum bugün. Ayvalık Asmalı Bahçe sıcak günlerd...