2 Şubat 2015 Pazartesi

Erkekler İçin Sevgililer Günü Hediyeleri

Hoş geldiniz sayın on yüz bin milyonlarca ziyaretçilerim. Bayan ziyaretçilerimiz bugünlerde erkek arkadaşa hediye fikirleri arıyor olabilirler diye düşündüm, iyi düşünmüş müyüm? Boyner'den erkekler için Sevgililer Günü hediyeleri seçtim, aralarında ilginizi çekecek, hoşunuza gidecek şeyler olabilir, bir göz atmanızda fayda var.

Şu Diesel marka erkek saat partnerinizin hoşuna gidebilir mesela. Daha çok kahverengi tonlarında giyinen biriyse kıyafetlerine de uyar.


Şu parfüm de Diesel'in. Erkeklerin bakımlı olmak, şık giyinmek, güzel kokmak gibi konulara olan ilgisinin giderek arttığını düşünürsek kaliteli bir parfüm gayet güzel bir Sevgililer Günü hediyesi olabilir.


Şöyle şık bir tıraş makinesine ne buyurulur?


Spor tarzda giyinen ve renkli parçalara karşı mesafeli durmayan genç bir erkek şu desenli bereyi beğenir sanırım. Yanına düz renkli, mavi veya kahverengi bir atkı da alabilirsiniz.Şu kar çiçeği motifli atkı bere takım nasıl?


Sırada metal kayışlı olduğu için hemen her kıyafete uyacak bir erkek saat var; markası Emperio Armani.

Bu güzel kravat da Beymen Business'in:


Boyner'deki erkek pijama takımları da güzel bir hediye alternatifi teşkil ediyor.Daha çok erkeğe Sevgililer Günü hediyesi alternatifleri görmek için tıklayın:

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Mesajınız kısa bir süre sonra yayımlanacaktır.

Kuru Ciltler İçin Sandal Ağacı Maskesi

Sandal ağacı tozu ciltteki kuru, kaşıntılı yamaları ve pul pul görüntüyü tedavi etmek için mükemmeldir. Tahriş olmuş cildi rahatlatır ...