10 Şubat 2015 Salı

Kadınlar İçin Sevgililer Günü Hediyeleri

Bloğumuzun ziyaretçileri arasında kız arkadaşına veya eşine güzel bir Sevgililer Günü hediyesi almak isteyenler olabilir diye düşündüm Size bu konuda yardımcı olmak için Tchibo'dan seçtiğim bayan sevgiliye hediye alternatiflerini takdim edicem.

Partneriniz parıltılı, gösterişli takıları seviyorsa onu bu küre biçimli, zirkon taşlı gümüş kolye ucu ile mutlu edebilirsiniz. Kolye ucu rodyumla kaplanmış, bu yüzden ürün parlaklığını uzun süre koruyor. Kolye ucunu tek olarak vermek istemiyorsanız yanına sade bir gümüş zincir de ekleyebilirsiniz. Zincir sade olmalı ki kolye ucunun güzelliği ve parıltısı ön planda olsun.Cam kristalleriye süslenmiş 2 yüzükten oluşan şu yüzük setine ne dersiniz?


Sırada küçüklü büyüklü çok sayıda küreden oluşan modern bir kolye var. Bu güzel kolyenin boyu ayarlanabiliyor ayrıca.


Üstünde 19 tane zirkon taşı bulunan bu 925 ayar gümüş yüzük sarı altınla kaplanmış. 


Sıradaki gümüş yüzük seti biri tektaş tarzında, diğeri çok sayıda beyaz zirkon taşıyla süslenmiş 2 yüzükten oluşuyor. Partneriniz bu yüzükleri tek olarak da, birlikte de kullanabilir.


2 farklı rengi olan bu deri bileklik üstündeki süsleme malzemeleri ve Swarovski taşlarıyla çok havalı görünüyor.Tchibo'daki kız arkadaşa hediye alternatiflerinden biri de üstünde küçük çiçek desenleri olan bu mavi - kahverengi çanta. Boyu ayarlanabiliyor, omuza takarak veya çapraz asılarak kullanılabiliyor ve birçok cebi var.
Şu pelüş astarlı deri eldivenler nasıl? Kadifemsi bir yüzeyi olan bir deri çeşidi olan velür deriden yapılmış olan eldivenin bilek kısmı elastik, böylece bileğe tam olarak oturuyor. 


İnce ve yumuşak kuzu napa derisinden yapılmış 1 çift bordo eldiven ile devam edelim. Eldivenin ucunda süs amaçlı bir kemeri var.Bu 2 şeritli Swarovski Elements taşlı bileklik de güzelmiş.


Siz hediye almaya niyetlenin yeter, Tchibo alternatif dolu. Hediyeniz şampanya rengi güzel bir saten pijama da olabilir mesela.Sıradaki teklifim yanında kullanma kılavuzuyla beraber gelen bir tırnak süsleme seti. Son olarak da bir makyaj seti geliyor. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Mesajınız kısa bir süre sonra yayımlanacaktır.

Kuru Ciltler İçin Sandal Ağacı Maskesi

Sandal ağacı tozu ciltteki kuru, kaşıntılı yamaları ve pul pul görüntüyü tedavi etmek için mükemmeldir. Tahriş olmuş cildi rahatlatır ...