8 Şubat 2015 Pazar

Sevgililer Günü Hediyesi Fikirleri: Sevgili Saatleri

Sevgili bloğumun sayın takipçileri; yaklaşan 14 Şubat nedeniyle Sevgililer Günü hediyeleri konulu yazılara hız vermiş durumdayım ve bu vesileyle sizi Snapdeal sitesinde bulunan sevgili saatleri ile tanıştırmaya karar verdim. Bir örnek şeyler kullanmayı seven çiftler bu güzel saatleri beğeneceklerdir sanırım.


Hangi taraf alırsa alsın beraber kullanılacak bu saatler; bu yüzden erkek sevgiliye hediye olarak da, bayan sevgiliye hediye olarak da düşünülebilir.


Sevgililer Günü hediyesi olarak ne alacağınıza karar verdiniz mi bilmiyorum, fakat vermediyseniz artık çok da yavaş davranmamak lazım, 6 gün bir şey kaldı. 


Aynı model saatleri takarak beraber olmadığınız zamanlarda da birbirinizi hatırlayabilirsiniz. Beraberce bir yere gittiğiniz, bir arkadaş toplantısına katıldığınız zamanlarda da bir örnek saatleriniz hoş bir görünüm oluşturur.


Sevgilinize durduk yerde de sürprizler yapmayı unutmayın, böyle şeyler insanları mutlu eder, yakınlıkları pekiştirir. Sevgililer Günü gibi özel günlerde bir beklenti olur taraflarda, partnerinizi bazen beklemediği zamanlarda da sevindirin. Herkesin kendine göre sıkıntıları var; sürprizler, hediyeler insanları hafifletir, olumsuz enerjiyi azaltır, neşelendirir. Kendisine sürpriz yapılan, hediye verilen kişi de; sürprizi yapan veya hediyeyi veren taraf da mutlu olur. Birinin sevinmesinde rolünüz olması da büyük keyiftir çünkü.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Mesajınız kısa bir süre sonra yayımlanacaktır.

Pronovias 2020 Gelinlik Koleksiyonundan Seçtiklerim

Pronovias 2020 gelinlik koleksiyonu tahminimce kısmen piyasaya sürülmüş sayın ziyaretçiler. Bunu fark edince sizin için bu göz alıcı, ...