10 Mart 2015 Salı

2015 Balık Etek Gelinlik Modelleri - Pronovias

Hoş geldiniz sayın ziyaretçi, nasılsınız? Hiç zaman kaybetmeden Clarisa ile tanıştırmak istiyorum sizi; kendisi Pronovias'ın 2015 balık etek gelinlik modelleri arasında yer alan bir gelinliktir. Sırt dekolteli gelinlik modellerini tercih eden gelin adayları için de uygundur ayrıca.
İkinci olarak işlemeli askılarının güzelliğiyle dikkat çeken bir deniz kızı gelinlik gelecek; Canace. Dantel ve tülden yapılmış olan bu dar kesim gelinlik modelinin sırt kısmı bir sanat eseri gibi duruyor. Değerli taşlarla yapılmış olan işlemeler sırt kısmındaki pencereyi de çevreliyor, tam ortada da aşağıya doğru inen bir dizi düğme var. Yok böyle bir sırt süslemesi, çok güzel.
Derin V yaka gelinlik modellerini sevenlere hitap edebilecek bir model olan Cameron geliyor şimdi. Dantel ve tül kumaştan yapılmış, çiçek aplikleriyle süslenmiş bir sırtı pencereli gelinliktir kendisi. Cameron; hadi ziyaretçilere 'Merhaba!' de. ( =Pronovias 2015 balık etek gelinlik modelleri arasındaki turumuza Mandalay'la devam ediyoruz. Sırtta V şeklinde bir dekoltesi olan gelinliğin korsajı değerli taşlarla işlenmiş. Bu güzel drapeli gelinlik modelinin etekleri kalçayı sardıktan sonra bir yanda toplanıyor ve ondan sonra bollaşıyor.Balık etek gelinlik modellerinin hakkını vermek için orantılı hatları olan ince veya normal yapılı bir vücuda sahip olmak gerekiyor. Değerli taşlarla işlenmiş olan bu dar kesim, fırfırlı gelinlik ki ismi Marla; vücut hatlarını fena halde ortaya çıkarıyor. O hatlar kalın ve orantısız ise yakışmaz insana. Ama bu büyük bir sorun mu, hayır; zevkli bir gelin adayı arar, tarar, araştırır ve kendisine en çok yakışacak olan modeli bulur. Giymeyi çok heveslendiğiniz bir gelinlik üstünüzde güzel durmuyorsa ondan vazgeçin. Düğün gününüzde istediğiniz şey çok güzel, çok başka, muhteşem görünmek; öyle değil mi? Bunu sağlamanın yolu da vücut tipinize uygun bir gelinlik giymek. 

Pronovias 2015 gelinlik modelleri arasındaki turumuz bitmedi ama bitmesine pek de bir şey kalmadı, yoruldum artık, ufak ufak sonlandırayım diyorum. Midred'la tanıştırayım sizi bir de; kalp yakalı ve bol drapeli bir gelinlik bu. Fırfırlı gelinlik modellerini seviyorsanız hoşunuza gidebilir.Başka fotoğraflar da görmek isterseniz aşağıya doğru devam edin. Bir de;

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Mesajınız kısa bir süre sonra yayımlanacaktır.

Truth or Dare (Doğruluk Mu Cesaret Mi?) 2018

2018 ABD yapımı Truth or Dare (Doğruluk Mu Cesaret Mi?)  isimli filmde Meksika'ya tatil yapmaya giden bir grup gencin bu klasik oyun...