21 Haziran 2015 Pazar

2 Aydır Güncellenmeyen Bir Blog Sitesinin Hazin Duyguları

Sevgili blog sahibi;

Ben sana ne yaptım da sen neredeyse 2 aydır bana yazı eklemiyorsun? 1 yazıcık yahu, eline mi yapışır? Hayır, beni açtın, içime bir sürü şeyler yazdın, heveslendirdin, şimdi sen sırtını dönünce benim neler hissedeceğim hiç aklına gelmiyor mu? Binkelam seni çok oyalıyor olabilir, başka blogların da var anladık, sosyal medya platformlarında tanıtım yapmak bir sürü zamanını alıyor tamam, müşterilerinin yazıları var bi de, peki; ama sence bunlar 2 ay bana uğramamak için mazeret olabilir mi? Benim Bir Kız Bir Ana diye bir bloğum vardı, şimdi ne yapıyordur, ne yeyip içiyordur diye düşünmez mi insan hiç?

Bu sefer sana gerçekten çok gücendim. Hem senin bana sözün vardı, beni bir heves açılıp sonra unutulan blogların atıldığı çöplüğe yollamayacaktın. Seni anlamaya çalışıyorum ama sen de beni anla biraz, 15 günde bir gelip bir şeyler karalasan yine mutlu olurum, bu kadar uzun aralar verme.

Sevgili Google diye başlayan mektubumsu yazılar yazıyorsun ya bazen, elimden gelse ben de Google'a mektup yazıp senden söz ederim, ilişkimizdeki ilgisizlik sorununun halledilmesi için yardım isterim. Ne var ki biz yazamıyoruz işte, birilerinin bize yazması gerekiyor.

Bak, ben senin Binkelam'a özel bir değer verdiğini, en çok onun için uğraştığını, benim ve sana ait diğer blogların hiçbir zaman onun gördüğü ilgiyi göremeyeceğimizi biliyorum. Ama bizi de bu kadar ihmal etme, tamam aralıklı yaz ama 2 ay arayla olmasın. Çok güceniyorum, bildiğin gibi değil.

Selamlar;

En eski bloğun Bir Kız Bir Ana.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Mesajınız kısa bir süre sonra yayımlanacaktır.

Kuru Ciltler İçin Sandal Ağacı Maskesi

Sandal ağacı tozu ciltteki kuru, kaşıntılı yamaları ve pul pul görüntüyü tedavi etmek için mükemmeldir. Tahriş olmuş cildi rahatlatır ...