13 Haziran 2015 Cumartesi

Essense Designs Balık Etek Gelinlik Modelleri 2015

Vücudu bazen kalçaların bitim noktasına, bazen de daha aşağılara kadar saran balık etek gelinlik modellerini seviyorsanız bu yazıda göreceğiniz gelinlikler hoşunuza gidecektir sanırım. Essense Designs 2015 balık etek gelinlik modelleri akılları çelecek, başları döndürecek güzellikte.
Dantel ve tül kumaştan yapılmış olan bu boncuk işlemeli gelinlik modeli 2 şekilde kullanılabiliyor. Dilerseniz arkasına hareketli bir parça ekliyorlar ve etek kısmının sade duruşu değişiveriyor.
Sırada dar kısmı drapelerle süslenmiş güzel bir volanlı gelinlik var:Belden kuşaklı gelinlik modellerini sever misiniz? Öyleyse Essense Design 2015 gelinlik koleksiyonunda yer alan bu deniz kızı gelinlik size hitap edebilir.Şu kalp yaka gelinliğin zarafetine ne dersiniz? Peki bu nasıl? Straplez kesim, drapeli ve etekleri uzun volanlarla hareketlendirilmiş.Essense of Australia balık etek gelinlik modellerinin çoğu straplez tarzında ama istisnalar da var. 

Bel oyuntusunu vurgulayan, basenlere ve kalçalara oturan bu tarz gelinlikler ince yapılı, ince belli ve uzun boylu kadınların üstünde muhteşem duruyor. Dar kesim kıyafetler kusurları daha da ortaya çıkarır; bu yüzden göbeğiniz varsa, basenleriniz genişse balık etek gelinliklerden uzak durmalısınız. Düğün günü herhangi bir gün değil, hayatınızın en iyi görünümünü vermek isteyeceğiniz bir gün. Bu yüzden gelinlik seçerken de üstünüzde mükemmel duracak modelleri tercih etmeniz gerekiyor. 

Yazıya son veriyorum artık ama aşağıda başka fotoğraflar da olacak. İyi seyirler dilerim.

Essense Designs 2015 dantelli gelinlik modelleri için tıklayınHiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Mesajınız kısa bir süre sonra yayımlanacaktır.

Kuru Ciltler İçin Sandal Ağacı Maskesi

Sandal ağacı tozu ciltteki kuru, kaşıntılı yamaları ve pul pul görüntüyü tedavi etmek için mükemmeldir. Tahriş olmuş cildi rahatlatır ...