1 Ekim 2015 Perşembe

Gelin Annesi Ve Damat Annesi Elbiseleri


Carla Ruiz ismini hiç duydunuz mu? Ben birkaç saat önce duydum; bu son derecede şık parti ve kokteyl elbiseleri, düğün kıyafetleri, gelin annesi ve damat annesi elbiseleri bulabileceğiniz bir İspanyol markasının ismi. Markanın bu kategorisinde daha çok kısa elbiselerin üstüne giyilen uzun veya kısa ceketlerden oluşan abiye takımlar bulunuyor, ayrıca birkaç farklı model de var.

Koleksiyondaki gelin annesi elbiseleri çok şık ve klas duruyorlar. Morun açık bir tonundaki şu diz üstü dantelli elbise ve üstündeki truvakar kollu blazer mesela; çok güzel, değil mi?


Dar kesim sade bir elbise ve kenarları dilimli, hakim yakalı, önden şık bir broşla kapanan uzun bir dantelli ceketten oluşan bu güzel takım damat annesi için iyi bir alternatif olabilir. Rengi de çok güzel. Bir şey yeşilidir bu şimdi de, ara renklerin isimlerini hiç bilemiyorum maalesef.


Damat annesi elbisesi demişken daha gece elbisesi tarzı bir model arayan damat annelerine hitap edebilecek bir model önereyim:


Modeller zarafetten yıkılıyor gördüğünüz üzere:
Elbiseler genelde dar kesim, bu yüzden 3-5 kilodan öte fazlası olan bayanlar için pek uygun değil gibi. 
Böyle güzel bir şeyler, yeni markalar, daha önce bilmediğim siteler falan bulunca seviniyorum. Bu markayı öğrendiğime de memnun oldum, arada bir bakarım artık yeni şeyler eklenmiş mi diye. İşte kalan fotoğraflar da geliyor:


Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Mesajınız kısa bir süre sonra yayımlanacaktır.

Kuru Ciltler İçin Sandal Ağacı Maskesi

Sandal ağacı tozu ciltteki kuru, kaşıntılı yamaları ve pul pul görüntüyü tedavi etmek için mükemmeldir. Tahriş olmuş cildi rahatlatır ...