8 Kasım 2015 Pazar

Galia Lahav 2014 Gelinlik Modelleri: The Empress

Galia Lahav The Empress gelinlik koleksiyonu Fransız danteli ve lüks İtalyan ipeği ile yapılmış dar kesim gelinlik modellerinden oluşuyor.


Üstteki ince askılı gelinlik çiçek işlemeli tül kumaştan yapılmış ve yine tülden yapılmış uzun bir kuyruğu var. Üstüne 3 boyutlu çiçekler işlenmiş olan bu gelinliğin ardından Jasmine ismi verilmiş olan model gelecek. Jasmine'in sırt kısmı inci dizileriyle ve broş detayıyla süslenmiş.Cleo boncuklu gelinlik modellerini sevenler için geliyor. Ön ve arka kısmı inci boncuklarla bezenmiş olan bu modelin sırtında da üstteki gelinlikte olduğu gibi inci dizileri kullanılmış fakat bundaki dizilerin sayısı daha fazla.


İpek saten kumaştan yapılmış olan bu balık etek gelinlik floral apliklerle bezenmiş olan sırt kısmının ortasında inci düğmeler var. Galia Lahav 2014 gelinlik modelleri için inciyi sıklıkla kullanmış zaten ve çok da ustalıkla kullanmış. 
Sırt detayını görmeniz için Galia Lahav gelinleri temalı fotoğraflardan birini de ekliyorum. (Stephanie)


İşte Madonna; kalçaların başladığı noktaya kadar açık olan sırt kısmının kenarları kıvrımlı dantel apliklerle süslenmiş bir gelinlik:


Vücuda sımsıkı oturan bu seksi gelinlik modelleri cesur ve iddialı gelinlikleri seven gelin adayları için tasarlanmış. Bir de gerek vücut hatları, gerekse duruş itibarıyla iyi taşımak lazım bunları tabii. 
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Mesajınız kısa bir süre sonra yayımlanacaktır.

Georges Hobeika Gelinlik Modelleri (2020 İlkbahar Yaz)

Georges Hobeika 2020 gelinlik koleksiyonu en lüks kumaşlardan dikilmiş, göz alıcı işlemeler ve dantel, değerli taş ve boncuk detaylarıy...