8 Kasım 2015 Pazar

İtalyan Tarzı Çocuk Odası Modelleri


Çok uzun zamandır boşladığım dekorasyon kategorisine bir yazı yazayım diye sağa sola bakınırken İtalyan tarzı mobilyalar satan yabancı bir siteye rastladım; Giessegi. Buradaki çocuk odası modellerinin çoğu güzel göründü bana, ziyaretçilerimizin de hoşuna gidebilir diye düşündüm. Bunların büyük kısmı ortalama bir apartman dairesinin salonuna yakın büyüklükte bir oda gerektiren takımlar gerçi ama gerçekten detaylı ve güzel tasarımlar. Çocukların ihtiyaç duyabileceği her şey hesaplanmış. Fotoğraflara bakarken çocuk odaları için özel olarak tasarlanmış güvenli ve işlevsel ranza modelleri de göreceksiniz.
Oğlunuz için şık ve fonksiyonel bir erkek çocuk odası hazırlamayı düşünüyorsanız bu takım size hitap edebilir. Takım kapaklı dolaplar, açık raflar, bir karyola ve bir de kanepeyi barındıran büyük bir dolap sistemiyle çalışma masası, duvar rafları ve bir şifonyerden oluşuyor. 


Giessegi Mobilya'da naturel, dinlendirici renklerle tasarlanmış takımlar da; canlı renklerde çocuk odaları da bulabilirsiniz. Ayrıca takımların birçoğunda yerden tasarruf etmek ve parçalardan optimum faydayı sağlamak amacıyla dönüştürülebilir mobilya sistemleri kullanılmış. Çocuk odası dekorasyonu yaparken çocuğun yaşını, ihtiyaçlarını, zevklerini, eğilimlerini, yeteneklerini göz önünde bulundurmak gerekiyor. Bu İtalyan çocuk odası takımlarında hem kaliteli ve güvenilir malzemeler kullanılmış, hem de çocukların ödev yapma, dinlenme, gevşeme, konuk ağırlama gibi ihtiyaçları göz önünde bulundurulmuş. Tasarımların çocuklar için küçük, özel bir dünya yaratmak amacıyla yapıldığı detaylardan belli oluyor zaten. Kardeşlerin beraber kullanabileceği 2 kişilik çocuk odası modelleri de var ayrıca.
Duvar rafı barındırmayan model yok içlerinde herhalde, veya çok az var. Ben severim bu rafları, birtakım eşyaları derli toplu bir şekilde bir arada tuttukları gibi duvara da hava katıyorlar. 


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Mesajınız kısa bir süre sonra yayımlanacaktır.

İkizler Burcu Kadını - Yengeç Burcu Erkeği İlişkisi

İkizler ve Yengeç  ilişkisinde  birtakım dalgalanmalar ve pürüzler olabilir ama özellikle İkizler burcu kadını - Yengeç burcu erkeği ber...