20 Aralık 2015 Pazar

76 Adet Kadına Yılbaşı Hediyesi Alternatifi


Eveet, fotoğraflar indirildi, kolajlar yapıldı, boyutlandırıldı ve sonunda 76 adet kadına yılbaşı hediyesi alternatifi konusunu yazmaya hazırım. Fotoğraflar için o kadar uğraştıktan sonra yazı elimin kiri gibi geliyor açıkçası, çabucak biter. 76 fotoğrafların sayısı bu arada, bunlar hep kolaj, hediye alternatifi sayısı 300 civarındadır sanırım.


DeFacto, Beymen, Vakko, Bershka, Ted Maker, M&S gibi markalardan ve Nordstrom ile Macy's sitelerinden derlediğim kadına yönelik 2016 yılbaşı hediyeleri gösterisine DeFacto'dan seçtiklerimle başladım. O halde kalanlarını da aradan çıkaralım onların:
Bershka'daki kız arkadaşa hediye alternatiflerine geçelim mi şimdi de? Geçelim:


Ünlü İngiliz markası Ted Baker'da neler var acaba? Çok şey var da, ben küçük bir kısmını seçiyorum tabii. 


Hediye için yüklü bir bütçe ayırabiliyorsanız Beymen mağazalarındaki marka kıyafet ve aksesuarlara göz atabilirsiniz.Eşine veya sevgilisine hediye almak isteyen beyler, Victoria's Secret'taki ürünlere baktınız mı? Farklı tarzlarda renk renk iç çamaşırları, babydoll'ler, parfümler, vücut bakım setleri, makyaj çantaları, pijama takımları gibi pek çok çeşit var:


Marks&Spencer mağazalarındaki kadına hediye alternatifleri de gayet şık ve zarif:

Macys de, Nordstrom da pek çok kategoriden çok sayıda ürün barındıran büyük sitelerdir. Dış giyim, iç giyim, çanta, şapka, kozmetik, saat, takı; ne ararsanız bulabileceğiniz sitelerden. İşte bu 2 siteden seçtiğim parçalar:Zara mağazalarında da seçenek bol. İşte onların küçük bir kısmı:Ev ve ofis aksesuarları, biblolar, dekoratif eşyalar, özel ilgilere ve hobilere yönelik ürünler için Artist Hediyelik'e bakabilirsiniz:


Sırada Massimo Dutti 2015-2016 kış sezonu kadın koleksiyonlarından seçmeceler var:Bakalım Vakko mağazalarında neler bulmuşuz, neler seçmişiz, neler indirip de kolaj yapmışız da isimlendirip kadına yılbaşı hediyesi konulu yazımız için hazırlamışız?


Sırada ne var, Mango varmış:Gösteriye Burberry'den seçtiğim hediye seçenekleriyle son veriyorum. Ziyaretiniz için teşekkürler.


Hediye seçerken dikkat edilmesi gereken noktalar için tıklayın
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Mesajınız kısa bir süre sonra yayımlanacaktır.

Truth or Dare (Doğruluk Mu Cesaret Mi?) 2018

2018 ABD yapımı Truth or Dare (Doğruluk Mu Cesaret Mi?)  isimli filmde Meksika'ya tatil yapmaya giden bir grup gencin bu klasik oyun...