27 Aralık 2015 Pazar

Çiftlere Özel Güzel Şeyler: Sevgili Kolyeleri


Evermarker'den seçtiğim sevgili kolyeleri güzel bir Sevgililer Günü hediyesi alternatifi olabilir diye düşünüyorum. Sevgilinizle veya eşinizle beraber kullanmak için alabileceğiniz bu kolyelerde çeşit bol; bir kalbin 2 yarısı şeklinde olanlar, birinden anahtar, diğerinden kilit sarkan modeller, üstüne romantik sözler yazılanlar ve daha birçok çeşit var. Bunlara bakarken "Heh," dedim, yılbaşı geçtikten sonra zaman kaybetmeden 2016 Sevgililer Günü hediyeleri konulu yazılara başlayayım diyordun, ilki için konu çıktı işte, bekletme yaz bunu."


Kız arkadaşa Sevgililer Günü hediyesi olarak da uygun şeyler bunlar, erkek arkadaşa Sevgililer Günü hediyesi olarak da. Erkeğin kolye takmaktan hoşlanacak biri olması gerekiyor tabii ama günümüzde genç erkeklerin çoğu bileklik, kolye, küpe gibi aksesuarlar kullanıyor.
Fiyatlarına şöyle bir baktım; birkaç istisna bir yana, 2 kolye için 25 - 50 $ arasında değişiyor. Üstlerine bir mesaj yazılacaksa bunun için ayrı bir ödeme yapıyorsunuz, bu da her bir kolye için 3 - 5 $ civarında galiba. Galiba diyorum, tek tek bakmadım çünkü. İstisnalardan birini aşağıda görebilirsiniz, 925 ayar gümüşten yapılmış olan bu kolyelerin fiyatı yaklaşı 96 $. Bir yanında kanat figürü bulunan bu kolyelerin diğer yanında İngilizce bir şeyler yazıyor, doğru okuduysam şöyle; "Love you never changer" ve "Love not changer" Çevirebilmek isterdim ama beceremedim, böyle ifadeleri çeviremiyorum. "Seni asla değiştirmeden seviyorum" ve "Aşk değiştirmemektir" diyesim geliyor ama mantıklı gelmiyor. Daha doğrusu, ne kastedildiğini anlamıyorum. İnsanın partnerini bir başkasına değişmemesi mi, yoksa onun yapısını değiştirmemesi mi -olduğu gibi kabul etmek anlamında? Sanırım birincisi.Neyse, buna daha fazla kafa yormuycam.Saat geç oldu, diğer fotoğrafları da ekleyip yayınlayayım şunu, her an uyumak isteyebilirim. Ziyaretiniz için teşekkürler.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Mesajınız kısa bir süre sonra yayımlanacaktır.

Kuru Ciltler İçin Sandal Ağacı Maskesi

Sandal ağacı tozu ciltteki kuru, kaşıntılı yamaları ve pul pul görüntüyü tedavi etmek için mükemmeldir. Tahriş olmuş cildi rahatlatır ...