10 Aralık 2015 Perşembe

Kız Arkadaşa 2016 Yılbaşı Hediyesi - Victoria's Secret


Kız arkadaşa yılbaşı hediyesi alternatifleri arayan beylerin bakması gereken markalardan biri de ünlü iç giyim markası Victoria's Secret.


Dünya çapında bir ünü ve farklı ülkelerde mağazaları olan markanın ürünleri arasında güzellik ve bakım malzemeleri, şortlar, gecelikler, pijama takımları, bornozlar ve taytlar da bulunuyor.


Victoria's Secret mağazalarındaki kadına yılbaşı hediyesi alternatifleri renkli, cazip, seksi havalarıyla dikkat çekiyor. Güzel kadınların verdiği özenle tasarlanmış pozların bu havaya olan katkısını da göz ardı etmemek lazım tabii. Ama bu işler fotoğraflarda göründüğü kadar eğlenceli değil anladığım kadarıyla. Victoria's Secret melekleri yüzü de, fiziği de güzel olan kadınlar arasından seçiliyor ve jürinin karşısına geçerek 2 dakika içinde insanları etkilemeye çalışıyorlar. Fiziklerini korumak için de her zaman dikkatli olmaları gerekiyor. Çok beğenilen, çok deneyimli bir manken bile yaptığı bir yanlış yüzünden seçmelerden elenebiliyor.
Markanın mağazalarındaki kız arkadaşa hediye alternatiflerine bugünlerde çok fazla bakılıyordur herhalde. Bunları sunan güzel kızlar bazen bir alışveriş merkezinde veya pazarda keşfediliyorlar. Aşağıda fotoğrafını göreceğiniz Candice Swanopoel bit pazarında dolaşırken keşfedilmiş mesela. 


Satırlarıma burada son veriyorum ama aşağıya doğru devam ederek Victoria's Secret hediye kategorisinden seçtiğim diğer birçok ürünü  görebilirsiniz.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Mesajınız kısa bir süre sonra yayımlanacaktır.

Sivilceler İçin Yulaf ve Bal Maskesi

Yulaf ezmesi antioksidanlardan yana zengindir, iltihap karşıtı etki yapar ve birçok dermatolojik rahatsızlığın giderilmesine yardımcı olur. ...