11 Ocak 2016 Pazartesi

Bayan Sevgiliye Hediye: 2016 Model Çantalar


2016 Sevgililer Günü yaklaşırken bayan sevgiliye hediye fikirleri arayan erkekler için ne yazsam diye düşündüm ve 2016 kadın çanta modelleri konseptli bir yazı yazmaya karar verdim.


Çantalar kadınlar için önemlidir biliyorsunuz; kıyafetlerini tamamlayacak boy boy, renk renk çantaları olmasından hoşlanırlar. Kız arkadaşınız çanta kullanmaya düşkünse böyle bir hediyeden hoşlanacaktır mutlaka. Yeni bir çantanın memnun etmeyeceği çok fazla kadın yoktur gerçi.
Madem öyle, diye düşündüm ben de; farklı markaların kadın çanta modellerinden seçmeceler yapayım ve eşi veya sevgilisi için 2016 Sevgililer Günü hediyesi alternatifleri arayan erkeklerin beğenisine sunayım. 
Eşiniz / sevgiliniz hangi renkleri sever? Dışarıya çıkarken, işe giderken yanında bir sürü ufak tefek eşya taşıma alışkanlığı var mı? Özellikle beğendiği desenler var mı? Kaç yaşında? Öğrenci mi, çalışıyor mu, nasıl bir ortamda çalışıyor? Alacağınız çantayı seçerken bunlara göre karar vermelisiniz.
Bazı kadınlar sade çantaları, bazı kadınlar süslü modelleri sever. Daha çok büyük çanta kullanan kadınlar vardır. Bunlar da göz önünde bulundurmanız gereken noktalar arasında yer alıyor. Yanına makyaj malzemesi, kalem, saç tokası, kağıt mendil gibi şeyler almadan dışarıya çıkmayan kadınlar vardır; bol bölmeli bir çanta böyle bir kadın için güzel bir hediye olur. Ted Baker, Marks & Spencer, Louis Vuitton, Mango, Beymen, Vakko, Harvey Nichols, Vivienne Westwood, Lidyana, Stella McCartney, Dolce Gabbana, Zara, Michael Kors, Burberry gibi markalardan seçtiğim diğer kadın çanta modellerini de görmek ister misiniz? Aşağıya buyurun o zaman:Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Mesajınız kısa bir süre sonra yayımlanacaktır.

Kuru Ciltler İçin Sandal Ağacı Maskesi

Sandal ağacı tozu ciltteki kuru, kaşıntılı yamaları ve pul pul görüntüyü tedavi etmek için mükemmeldir. Tahriş olmuş cildi rahatlatır ...