26 Ocak 2016 Salı

Erkek Arkadaşa / Eşe Sevgililer Günü Hediyeleri


2016 Sevgililer Günü için hediye fikirleri arayanlara yardımcı olacak bir yazı daha ekleyelim blogumuza, değil mi, hatta daha başka da eklemek lazım. Marks & Spencer, Burberry, Boyner, Ralşph Lauren ve Massimo Dutti'den seçtiğim erkek arkadaşa hediye fikirleri geliyor öyleyse:


Eşiniz veya sevgiliniz için Sevgililer Günü hediyesi seçerken onun ihtiyaçlarını da göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederim. Belki evrak çantası veya cüzdanı çok eskimiştir ya da işe giderken takım elbise giyen biri olarak yeterince kravatı yoktur? Evde giyeceği güzel bir eşofman veya pijama takımı var mı acaba?
Burberry erkek saat ve gözlük modelleri, M&S'den seçtiğim hediye sepetleri ve 2016 erkek çanta modelleri, Boyner'den bere, pijama ve kazak çeşitleri, Ralph Lauren'den tişört, cüzdan, bornoz, kozmetik gibi ürünler, Massimo Dutti'den kazak, cüzdan ve saatler...25 tane kolaj hazırlamışım, bunların içinde 100'e yakın ürün vardır herhalde. İçlerinden erkek eşe hediye arayanlara hitap edecek alternatifler çıkacağını zannediyorum.

M&S'nin hediye sepetleri arasında alkol kullanan bir erkeğe Sevgililer Günü hediyesi olarak düşünebileceğiniz çok şık alternatifler var. Bunların bazıları şarap - çikolata şeklinde, bazıları daha zengin. Ben birkaç tanesini indirdim, markanın sitesinde daha fazlasını görebilirsiniz.
Satırlarıma son verirken ziyaretiniz için teşekkür ederim. Daha çok hediye alternatifi görmek isterseniz hemen geliyor:Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Mesajınız kısa bir süre sonra yayımlanacaktır.

Büyük Beden Elbise Modelleri (Mango 2019 - 2020 Kış Koleksiyonu)

Mango büyük beden elbise , bluz, pantolon koleksiyonunu geliştirdikçe geliştiriyor gibi. Ne zamandır bakmıyordum, bugünlerde biraz bakt...