27 Ocak 2016 Çarşamba

Kadına Lüks Hediye: Modern - Vintage Bilezikler


1stdibs sitesinden seçtiğim lüks hediye alternatifleriyle karşınızdayım sayın ziyaretçiler. Burası zaten ekonomik ürünler bulabileceğiniz bir yer değil; giyim, takı, mobilya, mutfak eşyaları ve dekoratif aksesuar kategorisinden, epeyce bir kısmı antika - vintage tarzında ürünler bulunan bir yer. Sitede dünya çapında ünlü tasarımcıların uzak ve yakın geçmişe ait tsarımlarını görebilirsiniz. Kadına Sevgililer Günü hediyesi fikirleri arayan beyler için modern ve vintage bilezikler derledim buradan.


Yukarıda gördüğünüz modern bilezik 18 ayar sarı altın zemin üzerine monte edilmiş yakut, zümrüt, elmas ve safir taşlardan oluşuyor. Fiyatı 94.800 $ olan bu ürünü 18 ayar beyaz altın, barok inci, elmas ve turkuaz taşlarıyla yapılmış bir model takip ediyor. Fiyatı 26.343,26 $.18 ayar altınla yapılmış olan bu Rebecca Koven tasarımı bileziği almak için 12.000 $ ödemeniz gerekiyor.Ana vatanı İtalya, üretim tarihi 1960'lı yıllar olan bu bileziğin tasarımcısı bilinmiyor. Kendisi 18 ayar altından yapılmış ve elmas - turkuaz - yakut taşlarla süslenmiş. Fiyatı 16.000 $.Kız arkadaşı veya eşi için pahalı Sevgililer Günü hediyesi seçenekleri arayan beyler için yazdığım bu yazı, denk gelirse, kadınların da ilgisini çekecektir. Çok güzel, çok klas şeyler var 1stdibs'de. Şimdi 3 sıralı bir inci bilezik geliyor. 1950'lerde tasarlanmış olan bu 5.225 $'lık bileziğin yapımında beyaz ve siyah inci boncuklar ve elmas taşlar ile 14 ayar sarı ve beyaz altın kullanılmış.Sarı altından yapılmış olan bu kalın bilezik de 1950'lerden. Fiyatı 8.250 $.


Viktorya dönemine ait bir antika bilezik var sırada. Kendisi 14 ayar altın ve gümüşten yapılmış ve de elmas taşlarla süslenmiş. 1870'lerde tasarlanmış olan bileziğin fiyatı 5.950 $.14 ayar altından üretilmiş bu elmas taşlı 4 sıralı inci bilezik bir 20. yüzyıl tasarımı. Kız arkadaşa hediye olarak bunu almayı düşünen beylerin ödemesi gereken tutar 3.950 $.

Kadınlar için lüks hediyeler konulu, bilezik içerikli yazıma burada son veriyorum. Ama daha birçok model ekliycem, konu ilginizi çektiyse devam edin:


Çiftlere özel hediye fikirleri için tıklayın


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Mesajınız kısa bir süre sonra yayımlanacaktır.

Ayvalık Tatili İçin Mekan Önerisi

Bu yaz bir Ayvalık tatili yapmayı düşünüyorsanız size hoş bir mekan önerebilirim. 3 katlı, sevimli bir ev burası. İkinci katında 3, üç...