12 Ocak 2016 Salı

Sevgilinizle Bir Örnek Takın: Sevgili Saatleri


Sevgilinize veya eşinize kendisiyle beraber kullanacağınız bir 2016 Sevgililer Günü hediyesi almak ister misiniz? Bir örnek bir aksesuar mesela? Cevabınız "Neden olmasın?" ise Takınak'ın sevgili saatleri koleksiyonuna bakmanızı tavsiye ederim, çok hoş modeller var. Bunların bir kısmını seçtim ve beğeninize sunmak üzere hazırladım. 


İkiniz için isme özel sevgili saatleri almaya ne dersiniz? Aşağıdakiler gibi mesela:


Seçeneklerin sayısı oldukça fazla; retro tarzı çift saatleri, üstüne figürler basılmış saatler, fotoğraf baskılı saat çeşitleri, ekose kordonlular ve daha pek çok model var. Fotoğraf baskılı olanlardan almayı düşünürseniz Takınak sitesinin iletişim adresine dijital makineyle basılmış kaliteli, net bir fotoğraf göndermeniz gerekiyor.

Fiyatlara gelince, büyük kısmı 60 TL. Ayrıca 60 liralık ve 90 liralık birkaç model de var.
Kordonlar siyah, lacivert, gümüş rengi, kahverengi gibi farklı tonlarda düz veya desenli olarak tasarlanmış; bu size sevgilinizin özellikle sevdiği renkte bir ürün seçme olanağı veriyor. Aynı rengi siz de seviyorsanız ne güzel, beraberce keyifle takarsınız. Gölgeli kadran gibi alternatifler de var ayrıca. 

Bitmedi, daha epeyce fotoğraf var. Onları da ekleyip yazıyı yayınlayayım ben artık. Ziyaretiniz için teşekkürler.


1 yorum:

Mesajınız kısa bir süre sonra yayımlanacaktır.

Kuru Ciltler İçin Sandal Ağacı Maskesi

Sandal ağacı tozu ciltteki kuru, kaşıntılı yamaları ve pul pul görüntüyü tedavi etmek için mükemmeldir. Tahriş olmuş cildi rahatlatır ...