27 Şubat 2016 Cumartesi

2016 Bohem Tarzı Gelinlik Modelleri: Lihi Hod White Bohemian


Romantik dantel detayları ve çiçek işlemeleri, retro tarzı kemerler, inciler ve Swarovski taşlarla süslenmiş ipek, şifon ve pamuklu kumaşlar, narin danteller, seksi ve çarpıcı kesimler. Lihi Hod 2016 bohem tarzı gelinlik koleksiyonunun özellikleri bu şekilde listelenebilir.
White Bohemian
ismiyle piyasaya sürülen koleksiyonda özgür ruhlu, modern gelin adaylarına hitap edecek tarzda gelinlikler yer alıyor.


Tel Aviv'de doğup büyümüş olan Lihi Hod gelinlik tasarımları ve kumaş seçimleriyle, süsleme için kullandığı kristaller, taşlar ve cam boncuklarla, bunları modellerine yerleştirme biçimiyle; kısacası yaptığı her şeyle hayranlık uyandıran bir tasarımcı.Eğitimini İsrail'de tamamladıktan sonra efsanevi tasarımcı John Galliano ile karşılaşmış bir şekilde ve onunla beraber Paris'te, Dior Moda Evinde çalışmış. Hayatının bu bölümünde haute couture tecrübesi epeyce artmış.
Detaylarıyla, duruşuyla, havasıyla klasik modellerden farklı tarzda bir gelinlik giymeyi hayal ediyorsanız bu koleksiyonda size hitap edecek bir şeyler çıkacaktır diye düşünüyorum. Bütünüyle bohem tarzı bir havaya bürünmek istiyorsanız saçlarınızı, makyajınızı ve aksesuarlarınızı da ona göre ayarlayabilirsiniz. 


Bu doğal, rahat, pervasız görünümlü gelinlikler kaliteli, lüks kumaşlardan yapılmış; aksesuarları titizlikle seçilmiş ve her biri hassas, ustalıklı bir işçilikle modellerin üstüne yerleştirilmiş. Bohem tarzı tutkunu gelin adayları için süper modeller gerçekten. Plaj düğünü ülkemizde pek yaygın bir düğün tarzı değil ama bazıları tam bu tip düğünlerde giyilecek parçalar. 
Galia Lahav 2016 ilkbahar gelinlik modelleri için tıklayın


Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Mesajınız kısa bir süre sonra yayımlanacaktır.

Sivilceler İçin Yulaf ve Bal Maskesi

Yulaf ezmesi antioksidanlardan yana zengindir, iltihap karşıtı etki yapar ve birçok dermatolojik rahatsızlığın giderilmesine yardımcı olur. ...