6 Şubat 2016 Cumartesi

DeFacto'dan Kadına Hediye Fikirleri


Yemeyip içmeyip Sevgililer Günü hediyesi konulu yazılar yazıyorum bu ara, ne yalan söyleyeyim biraz daraldım ama birkaç gün daha buna devam etmek lazım. DeFacto mağazalarında bulabileceğiniz kadına hediye seçenekleriyle devam edelim öyleyse. Cıvıl cıvıl saatler var, fiyatları da 40 - 50 TL civarında, açılışı onlarla yapıyorum. Morlar, yeşiller, bordolar, çiçek desenleri, yazılar, derken çeşit gayet bol ve özellikle kız arkadaşa hediye fikirleri arayan gençlere hitap edecek nitelikte. 


Başka neler bulabilirsiniz DeFacto'da, çeşit çeşit giyim eşyası var tabii ama ben daha çok aksesuarlar arasından yaptım seçimlerimi.


Kadın kemer ve çanta modelleri de var, hem de çeşit oldukça zengin. Ben bir kısmını indirdim, markanın kendi sitesinde çok daha fazla alternatif görebilirsiniz. 

Kadına hediye seçerken hediye alacağınız kadının özelliklerini göz önünde bulundurmalısınız tabii ki. Kaç yaşında, ne tarz giyinir, hangi aksesuarları sever, en sevdiği renkler hangileridir; bu gibi şeyler. Eşiniz veya epeyce zamandır beraber olduğunuz kız arkadaşınız söz konusu ise ihtiyaçlarını da dikkate alabilirsiniz, gayet iyi olur. Çok fazla kazağı olmadığını bilirsiniz mesela, veya yeni bir siyah çantaya ihtiyacı olduğunu. Birkaç tane saati varsa güzel bir saat kutusu hoşuna gidebilir. Çok takısı varsa şık bir takı askısı işine yarar. Az bir zamandır tanıştığınız sevgilinizin bile, en azından giyim tarzını bilirsiniz ve ona göre spor veya klasik tarzda bir giyim eşyası ya da aksesuar seçersiniz. Kapalı giyiniyorsa güzel bir eşarp, bone kullanıyorsa bir de ona uygun bone makbule geçmez mi? Biraz kafa yorarsanız uygun bir hediye seçmek çok zor bir şey değil yani...diyor ve yazmaya son veriyorum, ama fotoğraflar devam edecek. Ziyaretiniz için teşekkürler.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Mesajınız kısa bir süre sonra yayımlanacaktır.

Ayvalık Tatili İçin Mekan Önerisi

Bu yaz bir Ayvalık tatili yapmayı düşünüyorsanız size hoş bir mekan önerebilirim. 3 katlı, sevimli bir ev burası. İkinci katında 3, üç...