6 Şubat 2016 Cumartesi

Değiştirilebilir Kayışlı Erkek Saat Modelleri


Erkek arkadaşa hediye fikirleri arayan bir kadın veya kendine yeni, şık bir saat almak isteyen bir erkekseniz Massimo Dutti'den seçtiğim değiştirilebilir kayışlı erkek saat modellerini sergieyeceğim bu yazı sizin için. Malum, partnerine güzel bir Sevgililer Günü hediyesi almak isteyenler için zaman giderek daralıyor, 14 Şubat'a 8 gün bir şey kaldı. Bu kronograf kol saati modelleri hem gayet şık görünüyorlar, hem de kayış değişimiyle farklı kıyafetlere uygun hale getirilebiliyorlar. Ortak bir özellikleri de 5ATM / 50 m su geçirmezlik özelliğine sahip olmaları. Paketlerde kayışların rahatça değiştirilmesine yardımcı olacak bir aparat da bulunuyor.Siyah ve kahverengi deri kayışları ile bir de lacivert kumaş kılıfı olan rakam göstergeli bir saatten sonra paslanmaz çelik kasalı (Gerçi hepsi öyle sanırım), Romen rakamı göstergeli, altın rengi detayları olan bir modelle devam edelim.

Şimdi de bir çift kayışlı erkek saat geliyor, bunun paketinde bir de 4 GB USB bellek var. Kayışlarının ikisi de deriden yapılmış.

Saat, özellikle takı kullanmayan erkekler için tek aksesuar alternatifi. Bu yüzden, hele ki çalışan, yoğun bir sosyal hayatı olan, iş toplantılarına ve davetlere katılan bir erkek saatlerine bir yenisinin eklenmesinden memnun olacaktır diye düşünüyorum. Ve kalan fotoğraflarımı da ekleyip seçtiğim modelleri beğeninize sunuyorum. Ziyaretiniz için teşekkürler.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Mesajınız kısa bir süre sonra yayımlanacaktır.

Büyük Beden Elbise Modelleri (Mango 2019 - 2020 Kış Koleksiyonu)

Mango büyük beden elbise , bluz, pantolon koleksiyonunu geliştirdikçe geliştiriyor gibi. Ne zamandır bakmıyordum, bugünlerde biraz bakt...