5 Şubat 2016 Cuma

Kadına Hediye: Beymen Yeni Sezon Bluz


Beymen 2016 ilkbahar yaz bluz ve gömlek modelleri arasından yaptığım seçimlerin yaklaşan Sevgililer Günü için kadına hediye alternatifleri arayan beylerin ilgisini çekeceğini sanıyorum. Açılışı Etro'nun ipek kumaştan dikilmiş, gizli düğme kapamalı, yanlardan kısa yırtmaçlı şal desenli gömlek modelleriyle yaptım. İkinci olarak da aynı çiçek ve yaprak desenli ipek kumaştan yapılmış farklı modellerde 2 bluz gelecek.Seçimlerimi çoğunlukla akıcı, dökümlü  Beymen bluz modelleri arasından yapmaya çalıştım. Çünkü, partnerinizin bedenini gayet iyi bilseniz bile, dar kesim modellerde bedeni tutturma şansınız daha düşük olabilir kalıp farklarından ötürü. Değiştirme yapmak mümkündür mutlaka ama bir kerede olsa daha iyi, değil mi?

Sırada polyester kumaştan yapılmış biri mint yeşili, diğeri siyah 2 bluz var. Bu omzu açık bluz modelleri Beymen Club markalı.


Programıma Brunello Cucinelli'nin bisiklet yakalı, pilikaşe detaylı bir krem rengi ipek bluz modeliyle devam etmek istiyorum.


Gösteri bitmedi, bayan eşe hediye fikirleri arayan beyler ve 2016 yeni sezon bluz modelleri hakkında fikir edinmek isteyen bayanlar; aşağıya daha fazla çeşit görebilirsiniz:
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Mesajınız kısa bir süre sonra yayımlanacaktır.

Ayvalık Tatili İçin Mekan Önerisi

Bu yaz bir Ayvalık tatili yapmayı düşünüyorsanız size hoş bir mekan önerebilirim. 3 katlı, sevimli bir ev burası. İkinci katında 3, üç...