11 Şubat 2016 Perşembe

Şık ve Klas Takım Elbise Modelleri - Joseph Abboud


Vücut tipine uygun bir takım elbise giyip onu uygun aksesuarlarla tamamlayan bir erkeğin havası ne kadar farklı oluyor, değil mi? Takımın kaliteli kumaşlardan yapılmış ve ustalıkla dikilmiş olması da çok önemli tabii. Joseph Abboud takım elbise modelleri bu özelliğe sahip işte, ziyaretçilerimizin onlarla tanışmaktan memnun kalacağını sanıyorum. Epeyce fotoğraf hazırladım, dalıp da çift olarak eklersem kusura bakmayın.Takım elbise alırken öncelikle dikkat edilmesi gereken şey ceketin duruşudur, bilirsiniz bunu. En kralını da alsanız, ceket tam olarak oturmuyorsa, sıkıyorsa veya bol bir havası varsa takım üstünüzde çok güzel durmaz. Ceketinizin düğmeleri kapalıyken de rahat olduğundan emin olmalısınız ayrıca.

Taba / kahve tonlarında bir tüvit takım elbise geliyor şimdi.


Abboud'un koleksiyonunda smokin ve damatlık modelleri de bulabilirsiniz. Renk alternatiflerinin zengin olduğu, düz takımların yanı sıra ekoseli ve çizgili takım elbise modellerinin de bulunduğu geniş bir koleksiyon bu, zevkinize göre bir şeyler bulabileceğinizi düşünüyorum.Joseph Abboud keten takım elbise modellerinden örnekler görmek ister misiniz? Evet, daha mevsimi değil ama illa ki gelecek o mevsim. =)
Yüzde yüz yün kumaştan yapılmış 3 parçalı bir açık kahverengi kareli takım elbise ile devam ediyorum programıma:Şimdi de İtalyan yün kumaştan yapılmış bir kömür grisi takım elbise geliyor. Hafif desenli bir kumaşı olan 2 düğmeli, şık bir takım bu:


Sırada tamamen yünlü kumaştan yapılmış, siyah beyaz, yelekli bir glen ekose takım elbise var:Satırlarıma burada son verirken ziyaretiniz için teşekkür ediyorum. İsterseniz aşağıya doğru devam edebilirsiniz, Abboud'un başka takım elbise modelleri de var klasörümde, işte hemen geliyor:


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Mesajınız kısa bir süre sonra yayımlanacaktır.

Ayvalık Asmalı Bahçe

Ayvalık'ta tatil yapanlara küçük, serin, sade ve keyifli bir mekandan söz etmek istiyorum bugün. Ayvalık Asmalı Bahçe sıcak günlerd...