4 Şubat 2016 Perşembe

Tchibo'dan Erkeğe Hediye Fikirleri


Erkek eşe, erkek sevgiliye hediye fikirleri arayan bayanlar, doğru yerdesiniz, sizin için - daha doğrusu partneriniz için güzel hediye seçenekleri derledim. Yukarında bunların ilki olan çift kayışlı erkek saat modelini görüyorsunuz. Parlak ve mat çelikten yapılmış, uzunluğu ayarlanabilen bir kayışıyla bir de siyah deri kayışı olan bu saati deri görünümlü siyah bir saat kutusu takip edecek. 8 adet saati alabilen bu kutu yumuşak flokla kaplanmış, kapağında da bir cam pencere var. Bu kutunun içine, saat yastıklarını çıkararak daha fazla saat ve bileklik koymak mümkün ayrıca.

Bu USB bağlantılı ve stereo destekli ahşap pikap nasıl? Üstünde çıkarılabilir bir koruma kapağı da olan pikap 4.6 kg ağırlığında ve 45 (Genişlik) x 13 (Yükseklik) x 36.7 (Derinlik) cm ölçülerinde. Bu nostaljik ürünle insan sevdiği pikapları dijitalleştirebiliyor.


Fotoğrafçılığı seven, fotoğraf çekmek için gezintilere çıkan bir partneriniz varsa bu gri renkli kamera sırt çantası aradığınız erkeğe hediye alternatifi olabilir. Yumuşak dolgulu ana bölmesinin yanında 2 tane de fileli bölmesi olan bu polyester çantanın ağırlığı 990 gr, ölçüleri ise 27 x 34 x 12 cm. Partneriniz bu çanta sayesinde kıymetli fotoğraf malzemelerini kirden, yağmurdan, tozdan koruyabilecek ve elleri serbest olduğu için daha rahat hareket edecek.
Ayrı ayrı yakılabilen özel efektli farları olan bu Aston Martin araba görünümlü kablosuz mouse güzel görünmüyor mu? Dizüstü ve masaüstü bilgisayarlar için uygun olan mouse kullanılmadığı zamanlarda kapanıyor, böylece pilden tasarruf sağlanmış oluyor.


Sırada siyah plastikten yapılmış bir mini tripod var. 3 bacaklı bir tripod olarak da, katlanarak el tripodu olarak da kullanılabilen bu ürün standart kompakt kameralara, aksiyon kameralara ve refleks aynalı kameralara takılabiliyor.Aşağıya doğru devam ederseniz Tchibo'dan seçtiğim diğer erkek arkadaşa hediye seçeneklerini de görebilirsiniz. Ziyaretiniz için teşekkürler.

Değiştirilebilir kayışlı erkek saat modelleri için tıklayınHiç yorum yok:

Yorum Gönder

Mesajınız kısa bir süre sonra yayımlanacaktır.

Büyük Beden Elbise Modelleri (Mango 2019 - 2020 Kış Koleksiyonu)

Mango büyük beden elbise , bluz, pantolon koleksiyonunu geliştirdikçe geliştiriyor gibi. Ne zamandır bakmıyordum, bugünlerde biraz bakt...