9 Mart 2016 Çarşamba

2016 Şort Tulum, Tulum Ve Salopet Modelleri


Baktım Urban Outfitters sitesinde 2016 ilkbahar yaz sezonu için güzel şort tulum ve salopet modelleri var, hemen fotoğraf indirmeye koyuldum. Bunun kötü tarafı şu ki model çok, indir indir bitmiyor. İstersem 8 - 10 fotoğrafla hazırlarım konumu tabii de, çeşit zengin olunca benim de zengin bir gösteri hazırlayasım geliyor. 76 fotoğrafı indirdim, boyutlandırdım ve webe uyarladım böylece. Daha bir de isimlendiricem bunları. Neyse, bir o kaldı.


Yakası dantel detaylı, ince askılı, kolları yırtmaçlı bir mavi şort tulum ile başladığımız gösteriye aynı modelin fildişi rengi olanıyla devam edelim.Şimdi de kızıl - kahve tonunda V yakalı, kolsuz, kruvaze kesim bir tulum geliyor. Sırada siyah zemin üzerine desenli, boyundan bağlamalı, bol kesim bir floral desenli tulum var.Onu halter yakalı, desenli, büzgülü yakası arkadan püskül kapamalı bir kırmızı şort tulum takip edecek.


Bu siyah şort tulum nasıl? İp askılı, sırt dekolteli, bol kesim, rahat bir model:


Buna ne buyrulur? Boz kahverengi tonunda, derin V yakalı ve üstünde küçük desenler var.


Şimdi de askılı, sırt dekolteli, rahat kesimli bir siyah beyaz tulum geliyor.


Bir derin V yaka şort tulum daha geliyor. Mürdüm rengi, truvakar kollu, kruvaze kesim bir model bu.


Urban Outfitters'daki 2016 salopet modelleri var sırada, bir kısmı daha doğrusu. Bahçıvan pantolon olarak da anılıyor bu tarz tulumlar.Satırlarıma burada son verirken gösterinin henüz bitmediğini belirtmek isterim. Aşağıda daha bir sürü fotoğraf olacak. Ziyaretiniz için teşekkürler.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Mesajınız kısa bir süre sonra yayımlanacaktır.

Cildi Aydınlatan Akne Karşıtı Papaya, Bal ve Limon Maskesi

Cildi aydınlatan akne karşıtı papaya, bal ve limon maskesi aynalarda parlak, kusursuz bir cilt görmenize yardımcı olur. Yara izlerini ...