21 Mart 2016 Pazartesi

Anne Barge 2016 İlkbahar Gelinlik Modelleri


Kendi adını taşıyan şirketini Ocak 1999'da kurmuş olan Anne Barge klasik kesimlere modern detaylar ekleyerek tasarladığı gelinlikleriyle isim yapmış ünlü bir tasarımcı. Modellerini "İyi tasarım zamansızdır" felsefesiyle tasarlayan Barge'in 2016 ilkbahar gelinlik modelleri arasında prenses tarzı gelinlik modellerini seven kadınlara hitap edecek çok havalı modeller var ki açılışı bunlardan biriyle, ipek organze kumaştan yapılmış dantel aplikeli bir gelinlikle yaptım. İkinci olarak da üst kısmı boncuk işlemeli, straplez kesim bir prenses gelinlik takdim ediciim.


Anne Barge gelinlik modelleri 3 farklı koleksiyonla sunuluyor. Anne Barge Couture koleksiyonu İtalyan ipeği ile hazırlanıp Fransız danteli ve elle işlenmiş değerli boncuklarla süslenmiş gelinliklerden oluşuyor. Yukarıda gördüğünüz 2 gelinlik ve aşağıda göreceğiniz modeller bu koleksiyondan.
Şimdi de Black Label koleksiyonunda yer alan gelinlikleri sergileyeceğim. İpek charmeuse (Bir nevi saten), şifon ve krep kumaşlardan dikilen bu gelinlikler düğününde kırmızı halı elbisesi havasında bir gelinlik giymek isteyen kadınlar için tasarlanmış. 
 Blue Willow Bride isimli koleksiyona gelince, bu Anne Barge'in koleksiyonları arasında en uygun fiyatlı olanı. Çeviriyi doğru anladıysam koleksiyondaki modeller yine iyi cins, fakat fiyatları daha ekonomik olan kumaşlardan dikilmiş gelinliklerden oluşuyor. Onları da ekledim mi Anne Barge 2016 ilkbahar gelinlik modelleri temalı gösterimiz sona erecek.Sherri Hill 2016 gelinlik modelleri için tıklayın
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Mesajınız kısa bir süre sonra yayımlanacaktır.

İkizler Burcu Kadını - Yengeç Burcu Erkeği İlişkisi

İkizler ve Yengeç  ilişkisinde  birtakım dalgalanmalar ve pürüzler olabilir ama özellikle İkizler burcu kadını - Yengeç burcu erkeği ber...