7 Mart 2016 Pazartesi

Bohem Tarzı Bikini Modelleri - Khongboon


Şimdik olaylar şu şekilde seyretti, kafayı bozdum bohem tarzı bikini modelleri konulu yazılar yazıcam Başlangıçta 1 yazı olarak düşünmüştüm ama indirdiğim fotoğraflar boyumu aşınca fikrim değişti. Önce bloglarıma 1 - 2 tane yazayım dedim, sonra bir ara Binkelam için de yazarım bir tane; öyle düşündüm. Hatta videolar da hazırlarım. Neyse işte, oraya görsel bak, buraya görsel bak, zaman akıp geçiverdi. Bu arayış sırasında Khongborn Swimwear sitesine denk geldim. Fikrimi değiştiren bu oldu zaten, baktım bir sürü model var ve fotoğraflar çok fazla artacak; önce bu markanın kilim desenli, etnik desenli, Aztek desenli bikini modelleri hakkında yazayım dedim. Unutmadan; bu tip bikiniler Brezilya tarzı bikini olarak da anılıyor.
Mayoda bikinide bohem tarzı nasıl olur; bir etnik desenlerle, bir de püskül detayıyla olur. Khongboon'da püsküllü modeller yok veya ben göremedim ama elinizi sallasanız etnik desenli bikini modellerine çarpıyor, bu açıdan o derece zengin. 
Bohem havasını iyice pekiştirmek istiyorsanız plaj kıyafetlerinizi bohem tarzı aksesuarlarla tamamlayabilirsiniz. Saç bantları, doğal taşlardan yapılmış takılar, halhallar kullanabilirsiniz mesela. 
Renkler ve desenler güzel ama, değil mi? Ben etnik desenleri ve bohem giyim tarzını her zaman sevmişimdir. Bu modeller Tayland'lı tasarımcı Supaporn Khongboon tarafından tasarlanıyor. Bu işi yapmak ve kendi markasını oluşturmak kendisinin çocukluk hayaliymiş. 


Böyle yüksek, hatta çok yüksek bel bikiniler de var Khongboon markasının 2016 bikini modelleri arasında.Daha fazlasını görmek isteyen aşağıya  doğru devam edebilir, daha bir sürü fotoğraf indirdim. Ziyaretiniz için teşekkürler.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Mesajınız kısa bir süre sonra yayımlanacaktır.

İkizler Burcu Kadını - Yengeç Burcu Erkeği İlişkisi

İkizler ve Yengeç  ilişkisinde  birtakım dalgalanmalar ve pürüzler olabilir ama özellikle İkizler burcu kadını - Yengeç burcu erkeği ber...