2 Mart 2016 Çarşamba

İbrahim Merve'ye Kumsalda Evlenme Teklifi Mi Yapmış?


Cevap veriyorum; evet, İbrahim Merve'ye kumsalda evlenme teklifi yapmış, hem de ne teklif! Hem de dalgalar sahili hafif hafif döverken, keman sesleri eşliğinde, elinden tutarak kırmızı halının üstünde yürütmüş kız arkadaşını. Hem de 2 yanı fenerlerle, meşalelerle aydınlatılmış bir kırmızı halının üstünde.


Merve'ye unutmayacağı bir romantik evlilik teklifi yapmaya kararlı olan İbrahim ışıltısıyla havanın karanlığını delen o yoldan geçirerek tülleri rüzgarda uçuşan bir çardağın altına götürmüş onu. Çardağın altında Hayatımın Sürprizi ekibinin özene bezene süslediği bir masa varmış. Masaya oturup sohbet etmeye başlamışlar - keman resitali de devam ediyormuş bir yandan.

İbrahim'in ilk fotoğraftaki gülüşüne bilhassa dikkatinizi dikkat çekmek isterim, insan kız arkadaşına evlenme teklifi yapacağı zaman böyle bi ekstra keyifli oluyor demek ki.

Bir süre daha bu şekilde akıp gitmiş zaman. Sonra, fotoğraflarda görmüyor olabilirsiniz ama aşağıdaki videoda göreceksiniz; yerinden kalkmış, kız arkadaşının elinden tutup önünde diz çökmüş ve sorusunu sormuş.

Cevabı tahmin etmek isteyenler için anket de hazırladım:

a) Evet!

b) Evet, evet, evet!

c) Sonsuza kadar evet!

d) Olabilir.

e) Ben bilmem babam bilir.

f) Bana böyle bir şey sormaya nasıl cüret edersin?!!

g) Sen de benimle evlenicen, de mi?

h) Şu anda böyle bir soruya cevap vermek için müsait değilim. Müsait olacağım ana kadar klasik müzik dinlemek için 3 no.lu tuşa, pop müzik için 4 no.lu tuşa, kürdilihicazkar parçalar için 5 no.lu tuşa, rap müzik için 6 no.lu tuşa, heavy metal için 7 no.lu tuşa basınız. Hiçbir şey dinlemek istemezseniz operatörlerimiz küsüyor ona göre!

C şıkkını işaretleyenler kazandılar,  anketimize katıldıkları için kendilerine teşekkür ediyoruz.


Kumsalda romantik evlenme teklifi fikirleri için tıklayın: Kumsalda evlilik teklifi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Mesajınız kısa bir süre sonra yayımlanacaktır.

Ayvalık Asmalı Bahçe

Ayvalık'ta tatil yapanlara küçük, serin, sade ve keyifli bir mekandan söz etmek istiyorum bugün. Ayvalık Asmalı Bahçe sıcak günlerd...