29 Mart 2016 Salı

Kumsalda Evlenme Teklifi Organizasyonları


Hava şartları yavaş da olsa kumsalda romantik evlenme teklifleri için müsait bir hal almaya başladı sayın ziyaretçiler; o halde böyle bir düşüncesi olan beylere fikir verecek bir yazı (Daha) yazmakta fayda var. Önce farklı ülkelerde yapılmış kumsalda evlenme teklifi organizasyonlarından örnekler görebileceğiniz videomuzu koyalım şuraya:Kumsalda Romantik Evlenme Teklifleri from Binkelam on Vimeo.

Kız arkadaşınızın gönlünü kazanmak, onu mutlu etmek, sevindirmek istiyorsanız arada bir romantik sürprizler yapmanızı tavsiye ederim. Kadınların çoğu böyle şeyleri sever, hatta bir kısmı bayılır bile. Evlenme teklifi yapacağınız zaman ister bir kumsalda, ister başka bir ortamda özel bir program hazırlarsanız kız arkadaşınızın "Benimle evlenir misin?" sorusunu duymaktan aldığı haz 2 katına çıkacaktır. 3 de olabilir, bilemiyorum.


Bir evlenme teklifi organizasyon şirketi ile anlaşarak ikiniz için çardağından itinayla dekore edilmiş masasına, Vip garsonundan canlı müziğine, kırmızı halısından kumların üstüne serpiştirilmiş fenerlerine ve meşalelerine kadar her ayrıntısı mükemmel bir şekilde planlanmış bir kumsalda evlilik teklifi organizasyonu hazırlatabilirsiniz.Romantik masalar sahilde evlenme teklifi organizasyonlarının olmazsa olmaz unsurları arasında. Mumlarla, çiçeklerle, şık bir servis takımıyla dekore edilen masalarda denize karşı sohbet ediliyor, belki hayaller kuruluyor, uygun bir anda da teklif yapılıyor; racon genel olarak böyle. 
Bu bizdeki racon, yabancı ülkelerde yapılan teklifleri de araştırıyorum ben ve farklı şeyler de görüyorum. Bu vintage evlilik teklifi organizasyonu gibi mesela. Klasik bir kanepe, sehpa ve komodin; çiçeklerle ve çiftin fotoğraflarıyla dekore edilmiş bir merdiven, içinde çift için değeri olan ufak tefek eşyalar ve erkeğin sevgilisine yazdığı notların bulunduğu bir sandık gibi şeyler kullanılmış ortam hazırlamak için.Veya bu Kaliforniya'da evlenme teklifi organizasyonu gibi. Hikaye kısaca şöyle; çift helikopterle bir tur atıyorlar ve kız bu sırada kumların üstüne kabartma şeklinde yazılmış olan ve etrafı kendisinin en sevdiği çiçekle, ayçiçekleriyle süslenmiş olan "Seni seviyorum" yazısını görüyor. Helikopterden inince plaja yürüyorlar ve esas sürpriz çıkıyor karşılarına; üstünde evlilik teklifi sözleri yazan kumdan bir kale. İstanbul'da kumsalda evlenme teklifi yapmak gibi bir hayaliniz varsa Hayatımın Sürprizi ekibi ile görüşebilirsiniz. Telefon numarası da verebilirim size hatta: (0533) 285 05 50
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Mesajınız kısa bir süre sonra yayımlanacaktır.

Ayvalık Asmalı Bahçe

Ayvalık'ta tatil yapanlara küçük, serin, sade ve keyifli bir mekandan söz etmek istiyorum bugün. Ayvalık Asmalı Bahçe sıcak günlerd...