12 Mart 2016 Cumartesi

Pronovias 2016 Balık Etek Gelinlik Modelleri


Bugün size bol fotoğraflı bir Pronovias 2016 balık etek modelleri gösterisi yapmak istiyorum sayın ziyaretçiler.
Ve programıma tül ve güpür kumaştan yapılmış bir seksi gelinlik ile başlıyorum. Kendisinin ismi Tarifa. Tam bir balık gelinlik bu; vücudu kalçaların epeyce altına kadar sımsıkı sarıyor.


İkinci sırada ise askılı, dekolte kısmının önü ve arkasına değerli taşlar işlenmiş bir gelinlik olan Prusia var. Fırfırlı tül etekleri çok havalı görünüyor.
Pronovias 2016 haute couture gelinlik koleksiyonundaki modellerden biri olan Veranda geliyor. Üstüne gösterişli danteller ve değerli taşlar aplike edilmiş tül kumaştan yapılmış bir gelinlik kendisi.Aynı koleksiyondan (ki Atelier Pronovias 2016 olarak da bilinir) bir gelinlik daha; Vegas. Dantel ve tül kumaştan yapılmış derin yuvarlak yakalı bir model.Sırada krep kumaştan yapılmış dantel aplikli bir gelinlik var; Plisa. Gelinliğin üst kısmında aplikeli tül kumaş da kullanılmış.
Tül ve naylondan yapılmış fırfırlı etekleri olan straplez yakalı Ledurne drapeli gelinlik modellerini sevenler için geliyor. Onu yine drapeli bir model olan Precious takip edecek. Kendisi tül kumaştan yapılmış V yakalı bir gelinlik ve sırtında da V şeklinde derin bir dekoltesi var. Yaka kenarları 2 tarafta da değerli taş işlemeli.

Mariana önden askılı, V yakalı, arkadan sırtı açık bir gelinlik. Sırt kısmında da çapraz ince askılar var. - Değerli taşlarla süslenmiş olan bu dantel - güpür gelinliğin etekleri ise fırfırlı tül kumaştan yapılmış.Pronovias 2016 balık gelinlik modelleri yukarıda gördüklerinizden ibaret değil. Daha fazlasını görmek isterseniz aşağıda görebilirsiniz. Önce hazırladığım video gelecek, ardından da fotoğraflar. Ziyaretiniz için teşekkürler.Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Mesajınız kısa bir süre sonra yayımlanacaktır.

Kuru Ciltler İçin Sandal Ağacı Maskesi

Sandal ağacı tozu ciltteki kuru, kaşıntılı yamaları ve pul pul görüntüyü tedavi etmek için mükemmeldir. Tahriş olmuş cildi rahatlatır ...