30 Nisan 2016 Cumartesi

Beymen 2016 İlkbahar Yaz Erkek Yelek Modelleri


Beyler; gardırobunuza birkaç yelek eklemeyi düşünür müsünüz acaba? Moda fotoğraflarına bakıyorum da yelek çok güzel bir tamamlayıcı olabiliyor erkek kıyafetleri için. Beymen 2016 ilkbahar yaz erkek yelek koleksiyonunda kaliteli, şık ve modern yelek modelleri bulabilirsiniz. Gördüğünüz V yakalı, 2 cepli bordo yelek gri, siyah, krem rengi, lacivert pantolonlarla, kot pantolonla giyilebilir mesela. Yelek yüzde 3 oranında elastan, yüzde 97 oranında da pamuklu kumaştan dikilmiş.Tam olarak fotoğraftaki gibi bir kombin yaptığınız zaman ayakkabılar siyah, beyaz veya bordo rengi olabilir. Ama bacaklarınız kısaysa siyah ayakkabı giyin, pantolonla ayakkabı aynı renkte olursa bacak boyu daha uzun görünür.Bu lacivert yelek de kumaş ve model olarak aynı özelliklere sahip. 


Yaz geliyor, açık renk bir şeyler almak istiyorum diyenler için yüzde 100 pamuklu kumaştan yapılmış bir bej erkek yelek geliyor. 


Bu silik ekose desenli mavi yelek bana çok hoş göründü. Yüzde 75 keten, yüzde 25 pamuklu kumaştan dikilmiş.


Sırada yeşilimsi kahverengi tonunda bir yelek var. Beymen'in sayfasında kahverengi yazıyor gerçi de, bana daha çok haki - kahve arası bir tonmuş gibi göründü; fotoğraf yanıltıyor olabilir. Bunu bir pantolon yelek takım olarak da alabilirsiniz; düşük belli, boru paçalı, 5 cepli bir pantolonu var.
Yüzde 100 pamuklu bej rengi kumlu kumaştan dikilmiş olan bu yeleğin ön - yan taraflarına yeşil parçalar koyulmuş.


Bu haki yeşil tonundaki yelek de ceket yaka yelek modellerini tercih edenler için. Bu modele mono yaka yelek de deniyor galiba. 


İşte yüzde 97 pamuk, yüzde 3 elastan kumaştan dikilmiş olan V yakalı bir gri erkek yelek:


Benim az sonra bu masadan kalkmam, hazırlanmam ve evden çıkmam gerekiyor. Kalan fotoğrafları da ekleyip çıkalım o halde. Ziyaretiniz için teşekkürler.Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Mesajınız kısa bir süre sonra yayımlanacaktır.

Cildi Aydınlatan Akne Karşıtı Papaya, Bal ve Limon Maskesi

Cildi aydınlatan akne karşıtı papaya, bal ve limon maskesi aynalarda parlak, kusursuz bir cilt görmenize yardımcı olur. Yara izlerini ...