20 Nisan 2016 Çarşamba

Sottero and Midgley 2016 Gelinlik Koleksiyonları: Amelie


Blogumun değerli ziyaretçileri; hazır olun çok güzel gelinliklerle tanıştırıcam sizi. Sottero and Midgley 2016 gelinlik koleksiyonlarından birini, Amelie isimli koleksiyonu seçtim blogumu güncellemek için. Gösteriye prenses tarzında kalp yakalı, cepli bir brokar gelinlik ile başlıyorum. Onun ardından balık etekli, ince askılı bir Swarovski taşlı gelinlik takip edecek. Gelinliğin süslemesinde inciler de kullanılmış.

Drama etek gelinlik modellerini sever misiniz? Fırfırlı, kat kat, hareketli etekleri olan gelinliklere verilen isimlerden biri bu. Aşağıdaki modelin korsajı Swarovski kristaller ve incilerle süslenmiş.Bu dantel aplikli gelinlik modelinin sırt kısmında 2 tane pencere detayı var.Programıma önden derin V yakalı, arkadan yine V şeklinde dekolteli bir gelinlikle devam etmek istiyorum. Hafif pilili, cepli bir eteği olan bu mikado gelinlik (Mikado kalın, dokulu bir kumaş türünün adı.) modelinin baya derin olan yakasına dantelli tül kumaş monte edilebiliyor.
Sıradaki fotoğraflar halter yaka gelinlik modellerini sevenler için geliyor:Sottero and Midgley markasının 2016 prenses gelinlik modellerinden biriyle devam edelim. Swarovski taşlarıyla süslenmiş olan bu güzel gelinliğin ismi Olga.İşte derin V yakalı bir balo tipi gelinlik; Tamirys. Organze kumaştan yapılmış olan bu modelin korsaj kısmındaki kafes desenleri çok çarpıcı görünüyor.
Prenses tarzıyla devam edelim. Şifon kumaştan yapılmış ince askılı bir floral desenli gelinlik geliyor. Renkli gelinlik modellerini tercih eden gelin adaylarının hoşuna gidebilir, çünkü açık mavi renkli bir model kendisi.Spagetti askılı, V yakalı, sırt dekolteli, Swarovski taşlı Mikelle dar kesim gelinlik modellerini sevenler için geliyor. Düzgün bir fiziğe sahipseniz bu yumuşak tül etekli balık etek gelinlik size yakışacaktır. Gelinliğin vücudu saran kısmı Swarovski taşlar ve boncuklarla süslenmiş. Sottero and Midgley 2016 gelinlik modelleri hoşunuza gitti mi? Aşağıda daha fazlasını görebilirsiniz. Ziyaretiniz için teşekkürler.


Maggie Sottero Platinum gelinlik koleksiyonu için tıklayın

Sherri Hil 2016 gelinlik modelleri için tıklayın


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Mesajınız kısa bir süre sonra yayımlanacaktır.

Ayvalık Tatili İçin Mekan Önerisi

Bu yaz bir Ayvalık tatili yapmayı düşünüyorsanız size hoş bir mekan önerebilirim. 3 katlı, sevimli bir ev burası. İkinci katında 3, üç...