10 Nisan 2016 Pazar

Tanıştırayım; Pronovias 2017 Gelinlik Modelleri


Sıkı durun bayanlar, bol fotoğraflı muhteşem bir gösteri ile karşınızdayım. Pronovias 2017 gelinlik modelleri hazır durumda ve  ziyaretçilerimizi 2 farklı koleksiyonla sunulan bu baş döndürücü gelinlik modelleri ile tanıştırmaya hazırım. Programıma haute couture by Pronovias 2017 koleksiyonundaki modellerle başlıyorum. İşte Estela:


İkinci sırada krep kumaştan yapılmış bir balık etek gelinlik var. Önden vücudu saran, tok duruşlu, tek süsü omuzlarındaki taş işlemeleri olan sade bir gelinlik bu. Sırt kısmında ise durum değişiyor, öndeki taşların sırt dekoltesini kapladığı görülüyor ve görünüm gerçekten çarpıcı!
Robadan itibaren açılan bu kare yaka gelinlik modelinin askıları ile göğüs kısmı önden ve arkadan taşlardan yapılmış çiçek motifleriyle süslenmiş.Pronovias 2017 prenses gelinlik modellerinden birkaç örnek görmek ister misiniz? İlk ikisi haute couture koleksiyonundan.

Pronovias haute couture veya diğer adıyla Atelier Pronovias 2017 koleksiyonundaki modellerle devam ediyorum. Elideth dantelli gelinlik modellerini sevenler için geliyor. Dökümlü, akıcı bir gelinlik giymeyi düşünüyorsanız bu halter yakalı gelinlik hoşunuza gidebilir.Edith değerli taşlarla süslenmiş dantelli bir balık etekli gelinlik aslında ama üst eteğiyle farklı bir havaya bürünüyor.
Pronovias 2017 balık gelinlik modellerinden bazıları gelecek şimdi de. İlk 3 model Atelier'den:
Önden ve arkadan V şeklinde dekolteli, evaze etekli, güpür süslemeli bir gelinlik olan Orobia bohem tarzı gelinlik modellerini sevenlere gelsin:Saten gelinlik modellerini sevenler için tasarlanmış kayık yakalı, sırt dekolteli çok şık bir gelinlik var sırada. Saten dışında tül kumaşın da kullanıldığı bu model belin aşağısına kadar Chantilly dantel ile süslenmiş. Pronovias 2017 bohem tarzı gelinlik modellerinden biri daha geliyor. V yakalı, kolsuz bir İbiza tarzı gelinlik var sırada; Odilia:Bu kalın askılı, V yakalı prenses tarzı gelinlik çiçek motifleriyle süslenmiş. Etekleri tülden yapılmış olan gelinliğin sırtında pencere tarzında dekoltesi var.Uçuşan evaze etekleriyle çok zarif görünen V yakalı,sade bir bürümcük gelinlik var sırada:Pronovias 2017 gelinlik koleksiyonlarında drapeli gelinlik modellerini seven gelin adaylarına hitap edecek birçok model bulunuyor. İşte birkaç örnek:Satırlarıma burada son veriyorum fakat aşağıda başka fotoğraflar da olacak. Ziyaretiniz için teşekkürler.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Mesajınız kısa bir süre sonra yayımlanacaktır.

Ayvalık Tatili İçin Mekan Önerisi

Bu yaz bir Ayvalık tatili yapmayı düşünüyorsanız size hoş bir mekan önerebilirim. 3 katlı, sevimli bir ev burası. İkinci katında 3, üç...