5 Haziran 2016 Pazar

Eliza Jane Howell 2016 Gelinlik Modelleri: The Grand Opera Collection 1-2


Eliza Jane Howell 2016 gelinlik modelleri 2 koleksiyon halinde tasarlanmış; The Grand Opera Collection 1 ve The Grand Opera Collection 2. Ünlü tasarımcı Gill Harvey bu koleksiyonları hazırlarken opera eserlerinden ve tiyatro oyunlarından ilham almış. 


 Vintage gelinlik modellerini seviyorsanız eski zamanların romantik gelinliklerinin günümüz gelinleri için dizayn edilmiş halleri olan bu modeller hoşunuza gidecektir. İşte 1920'ler modası denilince ilk akla gelen şeylerden biri olan püskül detayının kullanıldığı parçalar:


Tam bir eski zaman gelini gibi görünmek istiyorsanız bu model sizin için. Kol uçları ve etekleri saçaklı olan bu derin V yakalı gelinlik modelinin taş işlemeli yarım bir şapkaya eklenmiş uzun bir tül şeklindeki duvağı nostaljik havasını vurguluyor.


Yakası önden kapalı, arkadan V şeklinde açık olan bu ışıl ışıl gümüş rengi gelinlik muhteşem görünüyor. Detayların güzelliğine bakar mısınız, gerçekten çok ince bir işçilikle tasarlanmış gelinlik modelleri bunlar. Taşlı saç bandı, sallantılı küpeler; her şey birbirini mükemmel bir şekilde tamamlıyor. 


Kırık beyaz zemin üzerinde dore tonlarında çiçek ve yaprak desenleri. Çok çarpıcı görünüyor.


Bu V yakalı, kısa kollu mavi gelinlik renkli gelinlik modellerini seven gelin adaylarının hoşuna gidebilir. Eliza Jane Howell 2016 gelinlik modelleri arasında başka renkli gelinlikler de var, aşağıda onları da göreceksiniz.


İşte şahane bir şal desenli gelinlik:


Isabella koleksiyondaki yakası önden yüksek, arkadan açık modeller arasında yer alıyor.


Çiçek desenleriyle süslenmiş olan bu kısa tül kollu zarif gelinliğin yakası ise 2 taraftan da V şeklinde açık. Arkadaki yaka daha derin ve sırt dökümü çok hoş görünüyor.


Romantik gelinlik modellerini seven, düğününde bir zamanların Hollywood starlarının o ışıl ışıl, göz alıcı havasına bürünmek isteyen gelin adayları için mükemmel modeller bunlar.


Eliza Jane Howell 2016 gelinlik modelleri ilginizi çektiyse aşağıda daha fazlasını görebilirsiniz. Ziyaretiniz için teşekkürler. 


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Mesajınız kısa bir süre sonra yayımlanacaktır.

Ayvalık Tatili İçin Mekan Önerisi

Bu yaz bir Ayvalık tatili yapmayı düşünüyorsanız size hoş bir mekan önerebilirim. 3 katlı, sevimli bir ev burası. İkinci katında 3, üç...