9 Eylül 2016 Cuma

Baykuş Lens Kabı


Lens kullanıyorsanız kendinize, kullanmıyorsanız kullanan bir tanıdığınıza hediye edebileceğiniz bir üründen söz etmek istiyorum size; baykuş lens kabı. Koyu pembe, mavi ve yeşil olmak üzere 3 rengi olan bu sevimli lens kapları 7.5 x 2 x 7.5 cm ebatlarında.
ABS plastikten yapılmış olan bu yumuşak yapılı kapların göz kısımları açılıyor, ortaya çıkan çukurların her birine birer lens koyuluyor ve sonra kapak görevi gören gözler tekrar yerine takılıyor. Banyoya veya yatak odasına koyulabilecek ya da çantada taşınabilecek olan bu şirin şeyler lens kullanan bir anneye veya kız arkadaşa hediye edilebilir. Hediye seçimi yaparken hediye alınacak kişinin yaşı, cinsiyeti, hayatınızdaki yeri, mesleği, zevkleri ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurmak gerekir. Lens kabı lensleri olan biri için bir ihtiyaçtır, başka kabı olsa bile neden böyle güzel bir şeye de sahip olmasın, de mi? 

Hediye seçerken dikkat edilmesi gereken noktalar için tıklayın


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Mesajınız kısa bir süre sonra yayımlanacaktır.

Ufak Tefek Cinayetler 37. Bölüm: Adam Gibi Bir Yemek Yiyebilsek Dişimi Kırıcam

Ufak Tefek Cinayetler dizisinin 36. bölümü Kerim'in, Serhan'ın eski kırmızı arabasını kendi arabasıyla vura vura parça pinçik e...