20 Eylül 2016 Salı

Free People'dan Yeni Sezon Trikolar


Ne zamandır bakmadığım Free People sitesine bakayım dedim Bir Kız Bir Ana için bir moda yazısı yazmak niyetiyle ve sitedeki yeni sezon triko modellerinden örnekler vermeye karar verdim. Salaş kazak ve hırkaları sevenler için güzel parçalar var. Yer yer kontrast şeritlerle süslenmiş olan bu kırçıllı, krem rengi salaş kazak streç pantolonların üstüne ne güzel olur mesela. İlk fotoğrafta gördüğünüz de aynı modelin laciverdi.


Bu V yakalı, renk bloklu kazağa ne dersiniz? Biri gri -mavi, diğeri fuşya - pembe - lila tonlarında olmak üzere 2 rengi var.


Bu camel rengi, kablo örgü hırka özelliğini biraz da sahte kürkten yapılmış yakasından alıyor. Yakayı istediğiniz zaman çıkarabiliyorsunuz. Modelin bir özelliği de arka ortasında boydan boya uzanan ayarlanabilir ip detayı.Son olarak 3 renkli, etek uçları püsküllü güze bir buklet panço takdim ediciim.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Mesajınız kısa bir süre sonra yayımlanacaktır.

İkizler Burcu Kadını - Yengeç Burcu Erkeği İlişkisi

İkizler ve Yengeç  ilişkisinde  birtakım dalgalanmalar ve pürüzler olabilir ama özellikle İkizler burcu kadını - Yengeç burcu erkeği ber...